خانه > اخبار > اخبار سریال > کاریس ون هوتن (ملیساندر) از حضور خود در خاندان اژدها گفت.

کاریس ون هوتن (ملیساندر) از حضور خود در خاندان اژدها گفت.

اچ‌بی‌او، در حال کار بر روی پیش درآمد بازی تاج و تخت است: خاندان اژدها، که بر اساس حوادثی است که با جزئیات در کتاب آتش و خون جرج آر آر مارتین به آن پرداخته شده است، که تاریخ خاندان تارگرین را از فتح اگان تا جنگ‌های داخلی تارگرین‌ها که به‌عنوان رقص اژدهایان شناخته می‌شود را پوشش داده است.

این‌طور که پیداست احتمالن، سریال تمرکز خود را روی بخش رقص اژدهایان می‌گذارد، بخشی که بیشترین بار خشونت و درگیری را در کل حماسه دارد. این بدین معنی است که خاندان اژدها ۱۵۰سال پیش از داستان سریال اصلی اتفاق می‌افتد.

قاعدتن شخصیت‌هایی که با آن‌ها آشناییم در این سریال وجود نخواهند داشت بجز شاید یک نفر!!

با این‌که تا سالیان سال کسانی چون جان اسنو و تیریون لنیستر به دنیا نخواهند آمد، اما ملیساندر می‌تواند حضور داشته باشد.
همان‌گونه که در بازی تاج و تخت به آن پی بردیم، او با استفاده از افسونی سحرآمیز عمر درازی برای خود رقم زد، افسونی که قبل از «شب طولانی» آن را باطل کرد.

کاریس ون هوتن، که ایفاگر نقش ملیساندر بود، در گفتگو با اینترتینمنت ویکلی از احتمال حضورش در سریال جدید حرف زد:

«خب این تمامن به خط داستانی بستگی دارد، اگر بتوانیم یک بخش تازه از شخصیت او را نشان دهیم خیلی جالب می‌شه. یک نقطه نظر تازه که تابحال از زندگی او نشان داده نشده. در غیر این‌صورت به‌نظرم به‌طور طبیعی این شخصیت عمر خود را کرده است، که البته چیز خوبی است.»

در زمان وقایع رقص اژدهایان ملیساندر ممکن است که ۲۵۰ سال سن داشته باشد پس می‌توانیم جوانی او را ببینیم!

در کتاب آتش و خون اشاره‌ای به ملیساندر نمی‌شود اما مذهب رلور از مدت‌ها قبل برجا بوده است. گرچه این مذهب بیشتر در نواحی اسوس فراگیر بوده تا وستروس، با این حال، ملیساندر همیشه غیرقابل پیش‌بینی بوده است، پس حضور او آن‌چنان هم غیرممکن نیست، شاید مورد اسرارآمیز از یک شخصیت مهم را نشان دهد یا یکی دوتا بچه‌ی سایه‌ای به‌دنیا بیاورد و بعد خود را نشان دهد.

خلاصه، اگر ملیساندر در خاندان اژدها حضور داشته باشد ون هوتن معتقد است بهتر است رنگ لباسش تغییر کند

«بله شاید یک دوره آبی بوده.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*