خانه > اخبار > اخبار سریال > ملیساندر کجاست؟

ملیساندر کجاست؟

دو قسمت از فصل پایانی بازی تاج و تخت گذشته است و ملیساندر، زن قرمز، تا به حال دیده نشده است،مطمئنا ما اون رو تا پایان فصل ۸ خواهیم دید (چون ما پوستر اون رو بر روی تخت آهنین دیده ایم) ولی ما هیجان زده هستیم که ببینیم چگونه و کجا رخ خواهد داد.آیا در ولانتیس خواهد ماند؟ آیا در حال حرکت به سمت مکانی در وستروس است؟ آیا او را دیده ایم و نمیدانیم؟ احتمالات زیاد است. در اینجا میخواهیم روی چند تئوری باور پذیر و چند تئوری مسخره که بیشتر جنبه فان دارد کار کنیم.
آخرین بار ملیساندر را کجا دیدیم؟

ما آخرین بار اون رو در قسمت ۳ فصل ۷ وقتی که داشتن با واریس در دراگون استون بحث می‌کردند دیدیم. بعد از اینکه آتش و یخ (جان و دنریس) را با هم متحد کرد، کارش تمام شد. و به گفته خودش، اگر می ماند فقط باعث حواس پرتی میشد. برای سفر به ولانتیس آماده می‌شد. واریس هم خوشحال بود که می‌شنید اون خودش رو آماده می‌کنه تا در اسوس بماند. ملیساندر کلماتی گفت که تقریبا ۲ سال است همه با آن فکر می‌کنیم :

“من برمی‌گردم عنکبوت عزیز، برای آخرین بار، من باید در این کشور غریبه بمیرم، درست مثل تو”
خوب فقط ملیساندر نیست قراره برگرده، ولی اون احتمالا اون کی و کجا قرار است ملیساندر رو دوباره ببینیم؟

ملیساندر ممکن است هر لحظه برگردد. اون زنی بسیار مرموز است، او می آید و می رود و همه چیز طبق میلش پیش می‌رود. حتی ممکن است در آخرین لحظات سریال برگردد ولی همه امیدواریم که این زودتر اتفاق بیفتد.

یکی از احتمالات این است که او با هدایایی برای زنده ها برگردد.در کتاب های نغمه آتش و یخ، یک ارتش برده در اختیار معبد سرخ در ولانتیس قرار دارد. آنها در اختیار آتش هستند، به همراه ۱۰۰۰ سرباز دیگر نه بیشتر نه کمتر. آیا ملیساندر در هنگام نبرد وینترفل با سربازان معبد سرخ بر خواهد گشت و دنیا را نجات می‌دهد یا پیشگویی خودش درباره مرگ در این کشور غریبه به واقعیت تبدیل می‌شود؟ شاید هم هردو؟

یک احتمال دیگری که وجود دارد این است که ملیساندر همین الان هم در وینترفل است ولی مخفی شده است. ما می‌دانیم که چهره ای که او الان دارد چهره واقعی او نیست. او خیلی پیرتر است. بار آخری که جان اسنو او را دید به او گفت اگر دفعه بعد به شمال برگردد، او را برای شکستن عهدش اعدام خواهد کرد. درسته، اون با دنریس رابطه بهتری دارد، ولی حتی اگه دنریس هم نظر جان را عوض کند، سر داووس ممکن است خودش برای اینکار دست به کار بشود. در هر حال این چهره اش باعث می‌شود او خود را از بقیه پنهان کند.

خوب در این تئوری گفته شد که ملیساندر در وینترفل است ولی ممکن است گردنبند خود را نپوشیده یا کار دیگری برای پنهان کردن هویت خود کرده، و منتظر است تا موقعیت مناسبی پیش بیاید تا جادو هایی بر روی نایت کینگ و ارتشش پیاده کند. چیز های عجیبی ممکن است اتفاق بیفتد. ممکن است مرگ او به صورت دیگری اتفاق بیفتد؟

چه می‌شود اگر ملیساندر خیلی ساده از پیری بمیرد؟ درست است که این جالبترین راه برای مرگ نیست و بهتر از چیزی است که او سزاوارش است ولی چیزی است که می‌شود درموردش فکر کرد

به سرانجام رسیدن پیشگویی
ملیساندر به خدای نور (رولوور) خدمت می‌کند و تمام کارهایی که تا به حال انجام داده در راستای خدمت به او بوده است. مانند کشتن دختر استنیس باراتیون، شیرین، که در این هفته بازهم به روی صحنه آمد، دختری با صورت زخمی. در تمام این موارد ملیساندر به این امید به خدای نور خدمت می‌کرد تا شاید “شاهزاده ای که وعده داده شده” یک منجی موعود که قرار است دنیا را از یک فاجعه بزرگ نجات بدهد برخیزد. خیلی وقت پیش قبل از اینکه وستروس را ترک کند فکر می‌کرد که او جان اسنو است یا شاید هم دنریس هر چند برای او واضح نیست. در هر صورت خواسته او بازگشت شاهزاده وعده داده شده است.

آریا و ملیساندر
اگر به فصل ۳ قسمت صعود برگردیم، آریا و ملیساندر با هم ملاقاتی داشتند، زمانی که ملیساندر میخواست گندری را ببرد تا از خون پادشاهی او برای جادوی سیاه استفاده کند و آریا اصلا از این موضوع خوشحال نبود. قبل از آن او به آریا می‌گوید

“من درون تو تاریکی میبینم و در اون تاریکی چشمانی به من زل زده، چشمی قهوه ای، چشمی آبی، چشمی سبز، چشمانی که اونا رو برای همیشه میبندی، به زودی همدیگه رو میبینم”
درسته که زمان زیادی از این اتفاق گذشته اما ما هنوز هم منتظریم که به این اتفاق پرداخته بشه.در کتاب ها، ملیساندر چشمانی قرمز دارد چون تقریبا همه چیزش قرمز است. بازیگر نقش ملیساندر (Clarice van houten) در کل چشمانی آبی دارد اما نباید زیاد بر روی رنگ چشمانش تمرکز کرد. نکته اینجاست که آیا آریا و ملیساندر بلاخره همدیگر را ملاقات خواهند کرد.ملیساندر قبلا در لیست آریا بود آیا آریا می‌تواند کسی باشد که او را می‌کشد؟

امیدواریم که جواب تمام سوالات در روز یکشنبه معلوم بشود.

۲ دیدگاه

  1. شما هم تا حالا فکر کردین داریو ناهاریس داره چکار میکنه؟؟؟؟ ایا ممکنه وارد داستان بشه؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*