خانه > اخبار > اخبار سریال > برایان کاگمن از ساخت اسپین آف‌ها جدا شد

برایان کاگمن از ساخت اسپین آف‌ها جدا شد

Game of Thrones
Season 8, episode 2 (debut 4/21/19): Nikolaj Coster-Waldau.
photo: Helen Sloan/HBO

نویسنده و تهیه کننده اجرایی «بازی تاج و تخت»، برایان کاگمن تایید کرده است که با نویسنده جرج آر آر مارتین و اچ‌بی‌او، هیچ اسپین آفی نخواهد ساخت. قسمت گذشته، «شوالیه‌ای از هفت قلمرو» آخرین قسمت با نویسندگی کاگمن و پایان همکاری او با دنیای تاج و تخت بود. کاگمن در مصاحبه با ورایتی گفت:

«به نظرم این قسمت زیباترین قسمت برای خداحافظی بود».

کاگمن یکی از ۵ نفری بود که روی ایده‌هایی اسپین آف سریالی از روی جهان نغمه‌ها کار می‌کرد. اچ‌بی‌او ایده‌ی جین گلدمن را برای یک پایلوت در ژوئن را تایید کرده و پیش تولید آن استارت خورده است.

اطلاعات جدیدی درمورد اینکه بقیه ایده‌ها چطور پیش می‌روند نداریم، اما قطعا ایده‌ی کاگمن انتخاب نمی‌شود. او درباره جزئیات این مورد اخیراً در مصاحبه هالیوود ریپورتر هم گفته است:

«من قطعاً از سریال خارج می‌شوم. با جرج یه سریال جایگزین طرح می‌کردیم… سریال پیش درآمد من ساخته نمیشه و نخواهد شد. اچ‌بی‌او تصمیم گرفته یه راه متفاوت رو در پیش بگیره.»

با قسمت‌های بزرگی چون «نگهدارنده‌ی عهد»، «فلج ها، حرامزاده ها و چیزهای شکسته»، «استورم بورن»، «بوسیده شده با آتش» که در رزومه خود دارد، کاگمن یکی از ثابت‌ترین افراد در تیم «بازی تاج و تخت» بوده است. اما این‌ها همه مربوط به گذشته می‌شوند. کاگمن افزود:

«دیگه کاری با وستروس ندارم. قطعا دلم براش تنگ میشه ولی هیجان زده‌ام که با چیزهای زیادی که یادگرفتم برم و رئیس پروژه‌های خودم باشم.»

محتوای احساسی فصل هشتم، قسمت دوم به ما نشان داد که آخرین قسمت کاگمن بود.

« این یه خداحا‌‌فظی و یه نامه عاشقانه برای این شخصیت‌ها و دست اندرکاران بود». و خداحافظی کردن به هیچ وجه آسان نیست. در ادامه «برای شروع فصل پخش و فصل بعدی مشتاقم، ولی بخشی از قلبم همیشه با بازی تاج و تخت زنده می‌مونه.»

بدرود، برایان کاگمن. آرزوی موفقیت برای پروژه‌های آینده‌ات داریم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*