خانه > اخبار > اخبار سریال > اسپین آف اول سریال گات گروهی بازیگر برای «نقش زنان قدرتمند» دارد

اسپین آف اول سریال گات گروهی بازیگر برای «نقش زنان قدرتمند» دارد

این اسپین آف را هرچه که می‌نامید، شب طولانی ، عصر قهرمانان و یا اسپین آف شماره یک بازی تاج و تخت، ما تا چند سال دیگر شاهد درخشش دوباره این فرانچایز خواهیم بود.

با وجود شایعات و خبرهایی که از این اسپین آف درز کرده، باز هم چیز زیادی در مورد آن نمی‌دانیم که به طور رسمی هم تایید شده باشد، جز مواردی که از جانب HBO اعلام شده:

«چیزی حدود هزاران سال پیش از اتفاقات سریال بازی تاج و تخت، سریال به عصر طلایی قهرمانان در تاریکترین زمان خودش باز‌ می‌گردد. و تنها نکته‌ای که در مورد آن قطعی است: از اسرار وحشتناک وستروس تا حقیقت وایت واکرها، افسانه ای در شرق و قهرمان استارکهاست … داستانی که فکر می‌کنیم می‌دانیم، نیست!»

اما دقیقا چند سال پیش از سریال بازی تاج و تخت؟ کیسی بلویس در مصاحبه با Deadline به این نکته اشاره کرد:

«جین (جین گلدمن نویسنده اسپین آف) قرار نیست به هیچ سوالی که در بازی تاج و تخت وجود داره، پاسخ بده. این داستانیه که حدود هشت هزار سال پیش اتفاق افتاده و حسی کاملا متفاوت داره.»

این چالشی است که HBO درگیر آن است. بخاطر شباهت داستانها، متن چگونه باید باشد که حسی نو درون مخاطبان ایجاد کرده و موفقیت گات را تکرار کند؟ گلدمن نویسنده تازه کاری نیست. او کارهایی چون X-men و Kick-Ass را در کارنامه خود دارد. ممکن است با ارائه دیدگاهی جدید، حسی متفاوت را درون مخاطب ایجاد کند. تاکنون تیم نویسندگان گات متشکل از بنیوف، ویس، کاگمن و هیل بوده و شاید ورود یک زن به این تیم، باعث شکل گیری حسی متفاوت شود؟

خبرنگار Deadline از وجود رهبر زن در این اسپین آف پرسید و بلویس پاسخ داد:

«توی این اسپین آف زنان قدرتمند زیادی هستن، اما گروهن، مردان و زنانی هستن. جین نویسنده خیلی خوبیه. ما نمیخوایم اونو با تنها نوشتن در مورد رهبران زن محدود کنیم. توی پایلوت شخصیت های قدرتمند با پیچیدگی زیادِ بسیاری وجود داره.»

این بدان معناست که این اسپین آف نیز همانند سریال بازی تاج و تخت شامل گروهی بازیگر اصلی قدرتمند است که شامل مردان و زنان می‌شود و خوش بحال ما! چرا که بی‌شک بهترین حالت ممکن است.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*