خانه > اخبار > اخبار سریال > مارک گتیس در فصل هشتم‌ حضور نخواهد داشت اما آیا بانک آهنین نقشی در فصل هشتم ندارد؟

مارک گتیس در فصل هشتم‌ حضور نخواهد داشت اما آیا بانک آهنین نقشی در فصل هشتم ندارد؟

به نظر می‌آید جنگ زنده‌ها علیه مرده‌ها و همچنین جنگ زنده‌ها بر علیه زنده‌ها در فصل هشتم، بدون پشتیبانی بانک آهنین و یا حداقل بدون پشتیبانی شخصیت تایکو نستوریس خواهد بود‌. برخلاف پیشبینی‌ای که مارک گتیس داشته، او در فصل هشتم حضور نخواهد یافت!


در مصاحبه ای با ShortList که البته بیشتر در مورد سریال شرلوک بود، از او در مورد شانس زنده ماندنش در آخرین فصل سریال گات پرسیده شد و اینگونه پاسخ داد:

«من توش حضور ندارم، پس حدس میزنم زنده میمونم. البته میتونن فقط اشاره کنن که در خارج صحنه سر من توسط یه اژدها قطع شد یا یه همچین چیزی.»

به سال ۲۰۱۷ برمی‌گردیم و صحبت‌های گتیس که گفته بود هنوز بازی در دو اپیزود را خواهد داشت یا حداقل چیزی بود که تهیه‌کنندگان در آن زمان چنین برنامه‌ای برایش داشتند. اگر حقیقتا اینگونه باشد، پس تهیه‌کنندگان به کل برنامه‌هایشان را تغییر دادند.

اگرچه تهیه‌کنندگان به برخی شخصیت‌ها قول بازگشتشان را می‌دهند (مثلا جو دمپسی که نقش گندری را بازی می‌کند)، اما گاها پیش آمده که شخصیتی فرعی را برای فصل بعدی بخواهند اما فصل بعدی جوری نوشته شود که جایی برای آن شخصیت نباشد!

با وجود اینکه ما نباید اننظار بازی گتیس در نقش چهره بانک آهنین را داشته باشیم اما تهیه‌کنندگان ناچار به اشاره‌ای کوچک نیز هستند. چرا که با توجه به اتفاقات پیش آمده بین یورون و‌ سرسی، حضور آنها الزامی است.

با این حساب و اینکه تایکو نستوریس در سریال نخواهد بود، احتمالا بانک در پشت صحنه حضور دارد. صحبتهای تایوین را فراموش نکنید:

«سنگی خراب میشه و سنگی دیگه جاشو میگیره و به همین خاطر معبد سالهای سال باقی میمونه. و این چیزیه که بانک آهنین هست: یک معبد. همه ما زیر سایه اون زندگی می‌کنیم و هیچکدوم اینو نمی‌دونیم. نمیتونی ازشون فرار کنی. نمیتونی فریبشون بدی و نمیتونی بهونه براشون بتراشی. اگه بهشون پول بدهکاری و نمیخوای از بین بری، باید پولشون رو‌ پس بدی!»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*