خانه > اخبار > اخبار سریال > میسی ویلیامز در مورد صحنه‌های جنسی سریال در دوران کودکی‌اش چگونه فکر می‌کرد!

میسی ویلیامز در مورد صحنه‌های جنسی سریال در دوران کودکی‌اش چگونه فکر می‌کرد!

سریال بازی تاج و‌ تخت به صحنه های خشن و جنسی خود شناخته شده و بیشتر تماشاگران بالغ معتقدند که این سریال مناسب افراد نابالغ نیست و نباید این افراد سریال را تماشا کنند. این بدین معناست که تعداد زیادی از بازیگران این مجموعه اجازه دیدن آن را ندارند.

میسی ویلیامز که نقش آریا استارک را در سریال بازی می‌کند، هنگام شروع سریال ۱۲ سال سن داشت. بنابراین او و سوفی ترنر (سانسا استارک) که در آن زمان تنها یک سال بزرگتر بود،  در واقع در وستروس بزرگ شدند. سوفی ترنر در مصاحبه با تایمز گفت: «اولین باری که من چیزی در مود رابطه جنسی فهمیدم، موقعی بود که فیلمنامه سریال بازی تاج و تخت رو خوندم. بعد با خودم گفتم واو، مردم از این کارا میکنن؟ جالبه! فکر کنم آموزش جنسی به من بود.»

میسی ویلیامز نیز در مصاحبه با The Australian گفت: «روابط جنسی برای ما یه چیز خجالت آور و‌ چندش بود.»

گویا والدین آن دو نیز سعی داشتند تا قسمت های جنسی سریال را به آنها نشان ندهند. آنها تلاش می‌کردند که قسمت‌های جنسی فیلمنامه را در نظر نگیرند و تنها بخشهایی که باید نقشی در آن ایفا کنند، را بگویند و همچنان دختران خود را از دانستن این مسائل دور کنند.

صحنه‌ای در سریال در رابطه با دو فاحشه که در فاحشه‌خانه بیلیش به نمایش درآمد، حتی برای بزرگسالان هم مناسب نبود.

اما اکنون پس از هفت فصل، هر دوی آنها بالغ شدند و می‌توانند با این صحنه‌ها کنار بیایند. سانسا تاکنون دوبار ازدواج کرده و تجاوز جنجالی و بحث برانگیزی هم به او شده است. میسی ویلیامز هم با وجود اینکه صحنه عاشقانه ای در سریال ندارد، اکنون به راحتی سریال را روی‌ مبل راحتی، در کنار مادربزرگش تماشا می‌کند‌.

۳ دیدگاه

  1. میسی ویلیامز در نقش آریا استارک فوقالعاده بود خیلی جذاب بود امیدواریم تو آستین آف سریال هم ببینیمش

  2. آریا استارک آشغال ترین و رو مخ ترین نقش بود و باید تاوان کارش یعنی کشتن نایت کینگ رو میداد و به سزای عمل پستش می رسید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*