خانه > اخبار > اخبار سریال > اچ‌بی‌او دوباره کیت هرینگتون و امیلیا کلارک را برای نامزدی بازیگران اصلی به امی پیشنهاد میدهد

اچ‌بی‌او دوباره کیت هرینگتون و امیلیا کلارک را برای نامزدی بازیگران اصلی به امی پیشنهاد میدهد

فصل پایانی «بازی تاج و تخت» هنوز به نیمه راه هم نرسیده است، اما اچ‌بی‌او از الان در حال برنامه ریزی برای بدست آوردن جوایز در فصل جوایز است. گولد دربی شبکه‌ای است که قرار است امیلیا کلارک و کیت هرینگتون را در دسته بازیگران اصلی در مراسم امی ۲۰۱۹ پیشنهاد کند.

قبل از فصل هفتم، بازیگران سریال «بازی تاج و تخت» فقط برای دسته بازیگران مکمل پیشنهاد می‌شدند و نتیجه خیلی خوبی داشت. کیت هرینگتون نامزد بهترین بازیگر مکمل برای بازی‌اش در «نبرد حرامزادگان» در سال ۲۰۱۶، و کلارک هم در سال‌های ۲۰۱۳، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ پذیرفته شد. اما بعد از فصل هفتم، اچ‌بی‌او هرینگتون و کلارک را در دسته بازیگران اصلی پیشنهاد داد، ولی هیچکدامشان به لیست نهایی نرسیدند و نتیجه معکوس داد، اما آن‌ها امسال دوباره این کار را تکرار می‌کنند.

حال کلارک از دسته بازیگر مکمل خارج شده، احتمالاً برای اعضای دیگری همچون میسی ویلیامز، لینا هدی و سوفی ترنر فرصت رقابتی برای جایزه بهترین بازیگر مکمل گیر بیاید. تا امروز، تنها بازیگر سریال که از امی جایزه‌ای برای نقشش در سریال برده است، پیتر دینکیج است که جایزه‌ی بهترین بازیگر مکمل مرد را سه بار برده است. با یک جایزه دیگر رکورد را می‌شکند.

بازی تاج و تخت با ۳۸ جایزه، حتی تعداد جوایز امی بیشتری از شوی «ستردی نایت لایو» که از سال ۱۹۷۵ پخش می‌شود دارد، پس با این سریال نمی‌شود رقابت کرد. با توجه به اینکه فصل آخر است، احتمال اینکه سریال با جایزه بهترین سریال درام خداحافظی کند بالاست. هر کس مخالف است می‌تواند این هفته «نبرد وینترفل» را ببیند.

در مقاله‌ی گولد دربی، اچ‌بی‌او موارد زیر را برای نامزدی مراسم امی ۲۰۱۹ پیشنهاد داده است:

بازیگر زن در ژانر درام: امیلیا کلارک
بازیگر مرد در ژانر درام: کیت هرینگتون
بازیگر مکمل مرد در ژانر درام: نیکولای کاستر والدو، پیتر دینکلیج
بازیگر مکمل زن در ژانر درام: لینا هدی، سوفی ترنر، میسی ویلیامز

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*