خانه > اخبار > اخبار سریال > بازی تاج‌ و تخت در صدر فهرست نتایج جستو برای سریال‌های جذاب!

بازی تاج‌ و تخت در صدر فهرست نتایج جستو برای سریال‌های جذاب!

این تحقیق به‌ عمل آمده از داده‌‌ جستجو نشان‌ می‌دهد که کدام برنامه و کدام‌یک از شخصیت‌های آن توأم با چیزهای بزرگسالان سرچ شده‌اند. این نشان می‌دهد که مردم واقعن ابر قهرمان‌ها را دوست دارند.

بازی تاج و تخت پر از سکانس‌های جنسی است. نیازی به گفتن آن نیست. کل مجموعه با داستان رابطۀ عجیب (جیمی و سرسی) در برج کلید خورد، داستانی که لازم نیست پارودی بزرگسالان روی آن نوشته شود، گرچه بارها صورت گرفته است.

می‌‌توان به نمونه‌‌هایی اشاره کرد، اما نمی‌خواهیم برای هرچه پس از آن ممکن است پیش آید مسئولیتی داشته باشیم. برای این کار می‌توانید در گوگل جستجو کنید و این‌ طور که به‌نظر می‌رسد، خیلی‌‌ها همین‌ کار را کرده‌اند!

کارکنان خوش‌ قلب لاو‌هانی، تأمین‌ کننده‌ کمک‌ به روابط، گزارشی ترتیب داده‌‌اند که چه برنامه‌ای بیشترین مقدار سرچ را با چیز‌های دیگر دارد. برای مثال، آن‌ها تخمین زده‌اند که چندبار جملاتی همچون  «صحنه‌های بازی تاج‌ و تخت»، «بوسیدن در بازی‌ تاج‌ و تخت» و غیره و این‌ را برای چندین سریال، فیلم و شخصیت‌های محبوب انجام دادند. نتایج چه بوده؟ خودتان ببینید!

کسی ممکن است از اینکه بازی تاج‌ و تخت در صدر لیست قرار گرفته تعجب کند؟ قطعن نه آن آدم‌هایی که فروش آن‌ها عملن به چنین چیزی ربط دارد.

تعداد دیگری از سریال‌های فانتزی/ علمی-تخیلی/ تاریخی در این لیست قرار دارند، از جمله اسپارتاکوس، Outlander، Witcher، True Blood، تودورها و Sense8. اما غافلگیری‌ای در لیست وجود ندارد.

اما در مورد شخصیت‌ها چطور؟ کدام شخصیت بیشترین نتیجه‌ی جستجو را به خود اختصاص داده است؟ لاو‌هانی نتیجه را به دو دسته مرد و زن تقسیم کرده است.

چقدر ابرقهرمان! و اینکه اسپایدرمن در رأس قرار دارد…غیرمنتظره بود و خود پیتر پارکر در شماره ۱۱ جای گرفته است! مردم عاشق او هستند… اما به صورتی ویژه.

درواقع، تنها شخصیت غیر ابرقهرمانی که توانسته به پنج جایگاه نخست راه پیدا کند مربوط به جان اسنو در بازی تاج‌ و تخت است، با این‌ حال کریستین گری و جیمز باند هر دو در ده‌ تای برتر حضور دارند.

واقعن، بقیه هم از هجوم علاقه به ابرقهرمان‌ها غافلگیر شده‌اند ؟
آیا از آن‌ چه گمان می‌بردیم جذاب‌تر هستند؟ همچنین، خوش‌به‌حال نئو که پس از دهه‌ ها از گذشت نمایش ماتریکس وارد لیست شده است !!

و حالا شخصیت‌های زن:


باری دیگر، ابرقهرمان‌ها همه‌ جا را گرفته‌اند، با هارلی کوئین این‌ بار در رأس لیست. این‌ بار بازی تاج‌ و تخت نتایج بهتری داشته، با دنریس، ملیساندرا و مارجری تایرل.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*