خانه > اخبار > اخبار سریال > جذب بازیگر برای اسپین آف سریال بازی تاج و تخت

جذب بازیگر برای اسپین آف سریال بازی تاج و تخت

چند ماه پیش درخواست‌هایی مبنی بر جذب بازیگر از جانب شبکه HBO منتشر شده بود که همگی را به این نظر رساند که این درخواست‌ها مرتبط با اسپین آف گات یعنی شب طولانی (این نامی است که مارتین انتخاب کرده و ما موقتا روی آن گذاشتیم) است. اکنون نیز درخواست‌هایی دیگر برای جذب بازیگر از جانب این شبکه ارائه شده که با هم بررسی‌شان میکنیم.

همانطور که در ماه سپتامبر این درخواست‌ها در وبسایتی نروژی ارائه شد، این سایت پست خود را به روزرسانی و تعدادی نقش جدید به لیست اضافه کرده است.

آخرین فراخوان در این وبسایت در روز ۲۴ اکتبر ارسال شده و در تاریخ ۱۷ نوامبر نیز به اتمام می‌رسد. گزارش شده که HBO در فوریه ۲۰۱۹ فیلمبرداری را آغاز خواهد کرد و بنابراین باید بازیگران نقش‌ها زودتر مشخص شوند.

نقش‌ها بخاطر لو نرفتن هویت، توسط آژانسهای بازیگری کدگذاری می‌شوند اما از ویژگی‌هایشان نیز به راحتی قابل حدس هستند. این نقش‌ها عبارتند از:

  • نقش B3: مرد، ۵۰ تا ۶۳ ساله(نقش اصلی)، نقش مردی ۵۰ ساله را بازی می‌کند. بازیگر باید سیاه پوست باشد.
  • نقش W: مرد، ۳۷ تا ۴۵ ساله، نقش مردی در اواخر ۳۰ سالگی تا اویل ۴۰ سالگی را بازی می‌کند. بازیگر باید دو‌ رگه باشد.
  • نقش E: مرد، ۳۰ تا ۳۸ ساله(نقش اصلی)، نقش مردی ۳۰ ساله را بازی ‌می‌کند. بازیگر باید اهل اسکاندیناوی، آلمان و یا اروپای شرقی باشد.
  • نقش V2: مرد، ۴۹ تا ۵۸ ساله(نقش اصلی)، نقش مردی پنجاه ساله را بازی می‌کند. بازیگر باید اهل اسکاندیناوی، آلمان و یا اروپای شرقی باشد‌.
  • نقش N: زن، ۳۱ تا ۳۴ ساله (نقش اصلی)، نقش زنی در اوایل ۳۰ سالگی را بازی می‌کند. بازیگر باید دو رگه باشد.
  • نقش M3: زن، ۲۸ تا ۳۱ ساله(نقش اصلی)، نقش زنی در اواخر ۲۰ سالگی را بازی می‌کند. بازیگر باید دو رگه باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*