خانه > اخبار > اخبار سریال > آیا رینیرا و دیمون با یکدیگر ازدواج می‌کنند؟

آیا رینیرا و دیمون با یکدیگر ازدواج می‌کنند؟

خطر اسپویل

در قسمت جدید HOTD شاهد صحنه‌هایی بسیار «صمیمی» بین «رینیرا» و «دیمون» بودیم، این برای بینندگانی که کتاب «آتش و خون» را نخوانده‌اند بسیار سوال‌برانگیز می‌باشد. حال همگان این پرسش را مطرح می‌کنند که چه خواهد شد؟

قسمت ۴ از اول تا آخرش پر از اتفاقات بود، از شب طولانی رینیرا که با بوسیدن دیمون و خوابیدن با «کریستون کول» گذشت تا گفت‌وگوی بحث‌برانگیز ویسریس با دیمون.

دیمون و رینیرا با یکدیگر هم‌بستر نشدند، اما دیمون می‌گذارد ویسریس جور دیگری فکر کند، و از او می‌خواهد که اجازه دهد با رینیرا ازدواج کند!

در این موقع از سریال HOTD رینیرا و دیمون زن و شوهر نیستند، اما دلایلی داریم مبنی بر ازدواج آنها در آینده.

خطر اسپویل از کتاب آتش و خون

در کتاب، رینیرا با «لینور ولاریون» ازدواج می‌کند، که دیدیم در آخر همین قسمت نیز ویسریس امر به این ازدواج می‌دهد. اما پس از مرگ لینور، رینیرا و دیمون مخفیانه و بر خلاف خواسته‌ی ویسریس با یکدیگر ازدواج می‌کنند. ازدواج این دو، باعث مشاجره‌ای دیگر در خانواده می‌شود، اما این بار مشاجره‌ای بسیار بسیار بزرگ‌تر. رینیرا دارای ۵ فرزند می‌شود، ۳ فرزند از لینو و ۲ فرزند از دیمون.

رینیرا ماجرای پر فراز و نشیبی دارد، ماجرایی آمیخته با رسوایی. تمام این شخصیت‌ها بسیار پیچیده می‌باشند و این یکی از بزرگ‌ترین دلایل غنی بودن داستان این سریال است.

حال باید منتظر وقایع قسمت ۵ بمانیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*