خانه > اخبار > اخبار سریال > پیشبینی اقدامات بعدی دیمون!

پیشبینی اقدامات بعدی دیمون!

❌❌❌?خطر اسپویل?❌❌❌

سریال هنگام جلسه شورای کوچک که دیمون در آن غایب است به برخی از اقدامات آینده دیمون، اشاراتی دارد. شورا بصورت خلاصه به مشکلات در حال شکل گیری در «استپ‌استونز» ، یعنی اقدامات اتحاد سه‌سالاری در دریای باریک، می‌پردازد. شاه زیاد به نگرانی «کورلیس ولاریون» در رابطه با عدم امکان تجارت با شرق، درحالی که دزدان دریایی بر آب ها حکمرانی می‌کنند، توجه نمی‌کند. بنابر این رسیدگی به «استپ‌استونز» موکول می‌شود به آینده. اگر سریال با همین فرمان از روی کتاب «آتش و خون» پیش برود، احتمالا این دزدان دریایی را در همین قسمت آینده مشاهده خواهیم کرد.

دیدیم که دیمون تارگرین به دستور برادرش، شاه ویسریس، باید نزد همسرش در ویل میرفت، اما با آنکه تماشای ویل در آن دوران می‌توانست هیجان انگیز باشد، متاسفانه دیمون زیاد به دستورات توجهی ندارد. در عوض او با کورلیس به جنگ در استپ‌استونز می‌روند و امنیت را در آن منطقه بر قرار می‌کنند.
او از این وضعیت استفاده می‌کند، تا بار دیگر جایگاه خودش را پیش برادرش بازیابد، و همچنین این اتفاق باعث وقوع یک نوع اتحاد بین دیمون و کورلیس می‌شود، که در جنگ های آینده مورد اهمیت است.

اقدامات دیمون در استپ استونز به هیچ وجه جوانمردانه نیستند، او حتی بدون اژدهایش نیز بسیار خشن می‌باشد، و حال اژدهایش «کاراکسس» معروف به «اژدر خونین» نیز همراه اوست.
دیمون تمام خشمش که هنگام رویارویی‌اش با ویسریس در اتاق تخت در خودش ریخته بود را با اژدهایش بر سر این جزیره سنگی خالی می‌کند.

روابط دیمون و رینیرا نیز در آینده پیچیده می‌شود و با توجه به اینکه چه چیزی را به ما نشان می‌دهند، ممکن است این روابط تارگرینی زیاد به مذاق بینندگان خوش نیاید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*