خانه > اخبار > اخبار سریال > خاندان اژدها در رابطه با صحنه زایمان از چندین زن نظرسنجی کرده بود!

خاندان اژدها در رابطه با صحنه زایمان از چندین زن نظرسنجی کرده بود!

❌❌❌?خطر اسپویل?❌❌❌

خاندان اژدها ما را به وستروس برمی‌گرداند و طولی نمی‌کشد که به ما نشان می‌دهد این دنیا می‌تواند چقدر خشن باشد، آنهم با صحنه مرگ ملکه ایما در هنگام زایمان بعد از انتخاب سخت ویسریس برای نجات جان بچه با انجام عمل سزارین روی ملکه.

«میگل ساپوچنیک» تهیه کننده و کارگردان، می‌گوید که آنها زمان زیادی صرف این کردند که مطمئن شوند این صحنه زیاد افتخار آمیز نباشه و این صحنه وحشتناک واقعی بنظر برسد، بدون اینکه زیاده روی کرده باشند.

«ما نمیخواستیم از این صحنه گذر کنیم، چون نشون می‌ده که یک زن داره چه چیزی رو تحمل میکنه و سرش میاد»

او می‌گوید:

«اون زن حق انتخابی نداشت، عملاً توسط شوهرش به قتل می‌رسه، و این یکی از چهره‌های این دنیا که ما سعی در بنمایش گذاشتنش داشتیم رو به خوبی نشون می‌ده»

با اینکه نویسندگان خبر نداشتند، اما تنها ۲ ماه قبل از پخش این قسمت، دادگاه عالی ایالات متحده، در پرونده یک زن علیه «سازمان سلامت زنان جکسون» حکم داد که زن طبق قانون اساسی ای که از سال ۱۹۷۳ پس از پرونده ای وضع شد، حق سقط بچه‌اش را ندارد.

ساپوچنیک می‌گوید:

«ما درباره نمایش این صحنه از تعداد زیادی زن نظرسنجی کردیم و دقیقاً این سوال رو پرسیدیم: این صحنه برات زیادی خشن بود؟ و جواب همه “نه” بود، حتی بعضاً گفته بودن که باید بیشترش کنیم!»

او همچنین می‌گوید:

«همزمانی نمایش صحنه زایمان و دوئل دیمون و کریستون کول عمدی بود، زیرا تخت زایمان همانند میدان نبرد است، “شما ۵۰ درصد شانس زنده موندن دارید”.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*