خانه > اخبار > اخبار سریال > پدی کانسیدین از بیماری کینگ ویسریس می‌گوید!

پدی کانسیدین از بیماری کینگ ویسریس می‌گوید!

در همان اپیزود اول خاندان اژدها، پادشاه ویسریس تارگرین به دلیل زخمی در پشت خود تحت درمان قرار گرفت. از آن زمان، ما شاهد از دست رفتن انگشتان او و زیاد شدن زخم‌ها هستیم. واضح است که حال او خوب نیست، اما دقیقا او از چه چیزی رنج می‌برد؟ آیا ممکن است او مبتلا به گری‌اسکیل، یک بیماری وستروسی، باشد که باعث سفت شدن و از بین رفت گوشت و‌ پوست فرد می‌شود؟

بازیگر این نقش یعنی پدی کانسیدین، در جریان حضور در پادکست هفتگی بازی تاج و تخت از Entertainment ، به نام غرب وستروس، جزئیاتی را به اشتراک گذاشت. به گفته کانسیدین، پادشاه از «نوعی جذام» رنج می‌برد:

«بدنش رو به زواله، استخوان‌هاش رو به زواله. اون در واقع پیر نیست و هنوز یک مرد جوانه. اون فقط متأسفانه به این چیزی رسیده که بدنش رو گرفته. این میشه استعاره‌ای از پادشاه بودن و استرس و فشاری که به شما وارد می‌کنه. در واقع ببینید از نظر جسمی و ذهنی با بدن شما چه می‌کنه.»

این روزها جذام با دارو درمان می‌شود، اما در گذشته کار زیادی نمی‌شد در این زمینه انجام داد. همانطور که در این مجموعه دیدیم، ضایعات را می توان درمان کرد، اما بیماری را نمی توان مهار کرد. تصور کنید که استرس پادشاه بودن را با یک وارث سرکش و یک برادر دردسرساز تحمل می‌کنید و در عین حال یک بیماری پیشرونده تمام عیار دارید که باید نگران آن نیز باشید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*