خانه > اخبار > اخبار سریال > امیلیا کلارک از پایان داستان بازی تاج و تخت می‌گوید

امیلیا کلارک از پایان داستان بازی تاج و تخت می‌گوید

کمتر از یک هفته با شروع فصل پایانی بازی تاج و تخت یا شاید بهترین فصل آن فاصله داریم، و امیلیا کلارک با حجم زیادی از مطبوعات روبرو است که به سراغ او آمده‌اند. از او بیشتر در خصوص نقش دنریس تارگرین، یا رابطه‌اش با جان و دعواهایی که ممکن است با اون داشته باشد سؤال پرسیده می‌شود.

وقتی (CBS) از او درباره دنریس، وضعیت او در این فصل و اینکه آیا ممکن است او در این فصل بمیرد پرسید، امیلیا پاسخ داد:

«این یک داستان بی نظیر است، داستانی که قرار است به نمایش درآید. در این داستان ممکن است هیجان زده شوید، وحشت زده شوید یا اینکه گیج شوید، و تمام این‌ها به خاطر داستان است پس خجالت نکشید.»

«غیر ممکن است من بتوانم احساسم را نسبت به داستان فصل آخر بگویم بدون آنکه چیزی از داستان را لو بدهم. نه من خیلی حرف ها برای گفتن دارم»

امیلیا همچنین درباره بیماری خود (هموراژیک) گفت که او در طول فیلمبرداری اذیت می‌کرد و اینکه چگونه کاراکتر دنریس به او کمک می‌کرد:

« من دوره سختی گذرانده‌ام که به کندی برای من گذشت»

امیلیا با لبخند تلخی ادامه داد:

« تو به یک مجموعه می‌روی، و نقش یک آدم خفن رو بازی می‌کنی که روی آتیش راه میره و این اون چیزی هست که باعث نجات زندگی من از مرگ شد»

امیلیا ادامه میده :

«در این ده سالی که جلوی دوربین بودم زندگی زیادی رو تجربه کردم. بعد از اتمام سریال، تو با خیلی چیز های بیشتری از یک کاراکتر خداحافظی می‌کنی، احساس هیجان می‌کنم با اینکه ناراحت هم هستم»

وقت (MSN) درباره رابطه دنریس با جان پرسید او پاسخ داد:

« دنریس رابطه بهتر و امروزی تری نسبت به چیزی که نشان می‌دهد با جان دارد»

« جان و دنریس به طور خارق‌العاده‌ای شبیه به هم هستند، اونها رابطه‌ی خوبی با همدیگر دارند که صداقتی رو به وجود میاره که دنریس تا به حال تجربه‌اش نکرده پس فکر می‌کنم رابطه جالبی با همدیگه دارند»

« همه دوست داریم مردم خوشحال باشن ولی فصل ۸ خیلی مردم رو ناراحت می‌کنه، در بین دوستان جدال پیش می‌آید و این سؤال از همدیگر پرسیده میشه که بلاخره تو کدوم سمت ایستاده‌ای؟ »

با وجود آشفتگی‌ای که او درباره فانتزی بودن پایان داستان دارد، امیلیا کاملاً برای پایان آن آماده است، نه تنها اگر دنریس شکست بخورد بلکه شکست کامل داستان. او می‌گوید:

« من یکی از بزرگترین طرفداران پایان سریال‌های تلویزیون هستم با وجود اینکه منتظر ادامه آن هستید،وقتی شما داستان رو بیش از حد کِش می‌دهید، به اون ضرر می‌زنید، هم به شخصیت هم به نوشته، این مهمه که درخواست‌های زیادی باشه برای اینکه سریال باز هم ادامه داشته باشه.»

۲ دیدگاه

  1. امید وارم پایان خوبی داشته باشه …

  2. فصل خوبی رو خواهیم دید …

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*