خانه > اخبار > اخبار سریال > میسی ویلیامز ساقدوش سوفی ترنر می‌شود

میسی ویلیامز ساقدوش سوفی ترنر می‌شود

میسی ویلیامز (آریا استارک) و سوفی ترنر (سانسا استارک) که از بچگی تا بزرگسالی را کنار هم در سریال «بازی تاج و تخت» سپری کردند، حالا در روز مهم سوفی، میسی ویلیامز مثل همیشه شانه به شانه‌ی او خواهد بود.

سوفی قرار است این تابستان با نامزد خود، جو جوناس، ازدواج کند. در فرش قرمز فصل هشتم که اخیراً در نیویورک برگزار شد، سوفی حدس ما را تأیید کرد، و گفت که در عروسی‌اش، میسی به عنوان ساقدوش‌اش حاضر خواهد بود. و گفت که از ژانویه سال ۲۰۱۸ این تصمیم را گرفته‌اند.

در گفتگویی که سوفی روی فرش قرمز با خبرنگار ET Online انجام داد، خبرنگار از او راجع به صحبت‌های میسی پرسید که گفته بود به دنبال انتخاب لباسی برای عروسی سوفی است، که سوفی در پاسخ گفت:

«نمی‌دونم چرا میسی به لباس فکر می‌کنه، من لباس ساقدوش رو بهش می‌دم… بله اون یکی از دوتا ساقدوش من خواهد بود.»

با این‌که آریا و سانسا در طول فصول سریال خیلی رابطه‌ی صمیمی‌ای نداشته‌اند، اما سوفی و میسی از همان فصل اول دوست صمیمی هم بودند. سوفی سیزده ساله بود که بازی در سریال را شروع کرد، و میسی یازده ساله. آن‌ها از همان ابتدا به شدت رابطه‌ی صمیمی‌ای با هم داشتند و اختلاف سنی کمشان هم مزید بر علت شد، و تجربه‌های بازیگری‌شان نیز برای‌شان مثل هم بود.

سوفی در مصاحبه راجع به احساس دوگانه‌اش راجع به پایان سریال و حمایت‌های نامزدش هم صحبت کرد:

«من امشب ریمل ضدآب زدم چون می‌دونم قراره شبی همراه با اشک و خنده باشه. اما خیلی خوبه که جو رو اینجا کنار خودم دارم، اون بهترین حامی منه و تنها کسیه که می‌تونه تا این حد من رو آروم کنه. اگر هم گریه کنم حداقل شونه‌های اون برای گریه کردن کنارم هستن.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*