خانه > اخبار > اخبار سریال > میسی ویلیامز از مرگ‌های زیاد فصل هشتم و لزوم تماشای فصل یک پیش از فصل هشتم می‌گوید

میسی ویلیامز از مرگ‌های زیاد فصل هشتم و لزوم تماشای فصل یک پیش از فصل هشتم می‌گوید

حدود دو هفته به آغاز فصل هشتم که آخرین فصل سریال است باقی مانده. میسی ویلیامز (آریا استارک) با اینترتینمنت ویکلی مصاحبه‌ای انجام داده و از مرگ‌های زیاد در فصل هشتم می‌گوید.

ما راجع به این شنیده‌ایم که آغاز فصل هشتم چقدر به آغاز فصل اول شباهت دارد، وقتی که دنریس وارد وینترفل می‌شود آن صحنه‌ها یادآور ورود رابرت براتیون در فصل اول خواهد بود. حالا میسی ویلیامز از شباهت عمیق‌تر این دو فصل می‌گوید:

«بعد از خواندن فیلمنامه‌ی فصل آخر من مجبور شدم بار دیگر فصل اول را تماشا کنم چون اشارات زیادی وجود داشت، سکانس‌های زیادی هستند که در این دو فصل مشابه هستند.»

او می‌گوید: «همچنین من فصل اول را دوباره نگاه کردم تا به یاد بیاورم که آریا چگونه بوده وقتی سنش کمتر بوده. یک جورهایی آریا الان با خودش یک دوئل می‌کند، احساسات متفاوتی دارد و خاطرات بسیار زیادی به یاد او می‌آیند، بخصوص وقتی او به خانه بازگشته و کنار خانواده است، دچار دوگانگی ارزشی می‌شود و باید بین آریای قدیمی و اهل خانواده و آن آریایی که به دنبال انجام ماموریتی ناتمام است تعادل ایجاد کند.»

همچنین میسی ویلیامز صحبت‌هایی راجع به سوفی ترنر (سانسا) انجام داد. سوفی و میسی که در زندگی واقعی دوستان صمیمی هم هستند حالا در سریال هم تیم خوبی تشکیل داده‌اند. میسی می‌گوید: «شما معمولاً هر شخصیتی را کنار سانسا دیده باشید، مشغول تغییر دادن و دستور دادن به او بوده. فصل قبل دیدید که جان تصمیمات احساسی زیادی گرفت و باعث اوقات تلخی سانسا شد. در این فصل اما آریا و سانسا کنار هم با جان کنار خواهند آمد. بازیگری کنار سوفی خیلی احساس خوب و قدرتمندی به من می‌دهد، ما با هم دوست‌‌های صمیمی هستیم و بنابراین لازم به بازی کردن نیست، واقعاً با هم یک تیم هستیم.»

در فصل‌های قبل می‌دیدیم که آریا مشغول تسویه‌حساب با آدم‌های درون لیستش بود اما فصل هفتم اینطور نبود، در فصل هشتم این موضوع متفاوت خواهد بود. میسی در این باره می‌گوید: «من همیشه احساس می‌کردم که بخشی از این سریال بزرگ بوده‌ام، اما تاثیرگذار بودن در قسمت‌هایی که سریال با آن‌ها به یاد آورده می‌شود فرق می‌کند و در فصل آخر اولین تجربه‌ی بودن در همچین قسمتی را خواهم داشت.»

و اما صحبت‌های میسی راجع به پایان: «مردم نمی‌خواهند سریال تمام شود. مهم نیست شما چطور سریال را تمام کنید، مردم نمی‌خواهند تمام شود، بنابراین پایان برای آن‌ها خوش‌آیند نخواهد بود. اما به نظرم راهی که سریال به آن ختم شد درست بود و وقتش است که با پایان روبرو شویم.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*