خانه > اخبار > اخبار سریال > میسی ویلیامز از اینکه برای همیشه نزد مردم آریا استارک بماند نگرانی ای ندارد …

میسی ویلیامز از اینکه برای همیشه نزد مردم آریا استارک بماند نگرانی ای ندارد …

میسی ویلیامز یا همان آریا استارک داستان ما که به تازگی به دانشگاه بیرمنگام انگلستان سرزده است ، در نشستی در دانشگاه ، ضمن ابراز نظر خود درباره فصل هشتم ، به چند سوال نیز پاسخ داد.

مانند بسیاری از بازیگران دیگر سریال ، میسی ویلیامز نیز فصل آخر را بسیار غیرمنتظره می داند و به طرفداران در این رابطه هشدار می دهد :

«امیدوارم طرفداران پایان داستان را دوست داشته باشند. من بسیار به کاری که انجام دادیم افتخار می کنم ولی فکر نمی کنم طرفداران آمادگی کافی را برای فصل آخر داشته باشند و فصل آخر بسیار غیر منتظره خواهد بود.»

در ادامه وقتی از میسی در رابطه با اینکه آیا از اینکه نزد مردم برای همیشه آریا استارک بماند ، نگرانی ای دارد یا نه ، پاسخ داد :

«بعد از پایان فیلمبرداری و سریال بسیاری از من می پرسند “حالـا چه برنامه ای داری و میخواهی چه کنی؟؟” و انتظار دارند در ادامه کار بزرگتر و بهتری انجام بدهی. به شخصه اصلـا از اینکه تا ابد آریا استارک بمانم ، ناراحت نیستم چرا که این بهترین کاری است که در عمرم انجام داده ام.»

میسی با تعریف از سریال افزود :

«این اثر ، مدیوم های یک سریال تلوزیونی را در تاریخ جابجا کرد و شبیه به هیچ اثر ساخته شده دیگر نیست و هیچ سریال درام دیگری به این اندازه محبوبیت ندارد بنابراین از اینکه این کار بهترین بازی من در عمرم باشد ، ناراحتی ای ندارم و بنظرم این سریال در نوع خود فوق العاده بود. در کل از اینکه از من به عنوان آریا استارک یاد شود ، مشکلی ندارم. امیدوارم در ادامه نقش های بیشتری ایفا کنم اما امیدوارم هیچ شخصیت دیگری مانند او را بازی نکنم چرا که آریا استارک در نوع خود بسیار خاص بود.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*