خانه > اخبار > اخبار سریال > آخرین اخبار از کاراکتر آریا استارک در فصل ششم سریال

آخرین اخبار از کاراکتر آریا استارک در فصل ششم سریال

خطر اسپویل فصل ششم سریال
سایت وینتر ایز کامینگ طبق آخرین تصاویر و ویدیو های منتشر شده در وبسایت گزارش داد:

فیلمبرداری قسمت های مربوط به اریا در شهر girona که لوکیشن فیلمبرداری کینگز لندینگ و براووس می باشد، آغاز شده است. در صحنه های خارجی بدل آریا سکانس اکشن جالبی را تمرین کرده که یادآور حرکات کاراکتر اتزیو در بازی assasins creed بوده است.0000014678

گویا آریا در فصل ششم در حال تمرین برای تبدیل شدن به آدمکشی خبره می باشد. امروز اخبار جدیدی منتشر شده که در یک صحنه دیگر میسی ویلیامز بازیگر نقش آریا در حالیکه هنوز نابینا بوده است در خیابان های براووس گدایی میکرده است. در این سکانس فی مارسی بازیگر نقش ویف، دختری که در خانه سیاه و سفید در فصل قبل به آریا آموزش میداد در خیابان های براووس یک سیلی به آریا زده است. سیلی زدن یکی از روش های آموزش بدون چهره ها در فصل قبل سریال بود.

پیشتر هم همین سایت اخبار تایید نشده ای از برنامه آتی تهیه کنندگان برای فیلمبرداری سکانس های میسی ویلیامز در ایسلند منتشر کرده بود. ایسلند لوکیشن فیلمبرداری سکانس های ریورلند می باشد. از مجموع این اخبار میتوان نتیجه گرفت احتمالا آریا در فصل  جدید مدتی را نابینا سپری میکند تا بعد بتواند تعالیم آدمکشی اش را از سر بگیرد و سپس برای ماموریتی نا مشخص از طرف بدون چهره ها به ریورلند اعزام شود . یا شاید بتواند در پایان فصل از فرقه بدون چهره ها جدا شود و به خانه، به وستروس بازگردد؟ احتمال دوم با انتشار اخبار حضور لیدی استون هارت در فصل ششم که برای کتاب خوان ها هویتش آشکار می باشد در ریورلند بیشتر شده است.

:::::::::::::::::

:::::::::::::::::

تصاویری از هنروران (extras) با لباس های براووسی در خیابان های girona

 

۱ دیدگاه

  1. خیلی ممنون از مطلب جدید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*