خانه > اخبار > اخبار سریال > مقدار زمان قسمت های فصل هشتم مشخص شد …

مقدار زمان قسمت های فصل هشتم مشخص شد …

مدتی پیش بود که عوامل سریال قول قسمت هایی طولـانی تر برای فصل هشتم را به طرفداران دادند و دقایقی پیش بالـاخره زمان هر قسمت فصل هشتم مشخص شد.

شبکه فرانسوی Orange Cinema Series که مسئولیت پخش فصل هشتمGame Of Thrones را در فرانسه دارد در توییتی اعلـام کرد که بنا به گفته عوامل شبکه HBO ، دو قسمت اول فصل هشتم ۶۰ دقیقه ای و چهار قسمت پایانی آن ۸۰ دقیقه ای خواهد بود که به مانند قسمت پایانی فصل هفتم طولـانی ترین قسمت های سریال خواهند بود!

بدین صورت میانگین زمان قسمت های فصل هشتم ۷۳ دقیقه خواهد بود که ۲۰ دقیقه طولـانی تر از میانگین زمان تمام قسمت های سریال است و همانطور که گفته شده بود شاهد فصلی طولـانی خواهیم بود.

۴ دیدگاه

  1. قرار بود هر قسمت فصل ۸ نزدیک ۲ دو قسمت اول ۶۰ دقیقه و بقیه ۸۰ دقیقه مگه داریم؟؟ حالا مشخص نیست چقدر از سریال توی ویرایش زده شده ازش ادیت کردن که ما باید ۶۰ یا ۸۰ دقیقه ببنیم!!

    • در ابتدا قرار بود یک سه گانه سینمایی-گونه باشه و هر قسمت بالـای دو ساعت که منتفی شد و قرار بر این شد شش قسمت بالـای یک ساعت و طولـانی تر از قسمت های قبل باشه که اینگونه هم شد و قطعا چیزی حذف نشده در تدوین نهایی و …!

    • کمیت مهم نیست کیفیت مهمه

      امیدوارم به خوبی سریال رو پایان بندی کنن

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*