خانه > اخبار > میسی ویلیامز ستاره بازی تاج و تخت خواستار صنعتی امن تر برای خانم ها است

میسی ویلیامز ستاره بازی تاج و تخت خواستار صنعتی امن تر برای خانم ها است

میسی ویلیامز امیدوار است که دیگر هرگز نیاز به کمپینی برای حمایت از زنان نباشد. میسی ویلیامز در روز جهانی زن اعلام کرده است که شجاعت قربانیان زن در مورد سوء استفاده میتواند با صنعت فیلم به طوری هماهنگ باشد، ویلیامز می‌گوید که شهرت جهانی وی فشار زیادی بر او وارد می‌کند اما او موقعیت خود را به عنوان یک الگو برای زنان جوان پذیرفته است.

ویلیامز از این که ظاهر جوان خود را تغییر دهد تا به انتظارات دیگران برسد امتناع می‌کند و گفته است که او از توانایی های خود برای تفکر و سخنرانی برای تکیه بر خودش استفاده می کند. او امیدوار است که صدای بلند شده از دیگر زنان جهان به نیاز های گذشته او کمک کند.

ویلیامز می‌گوید:

«زنانی که چنین شجاعانه سخن گفته‌اند، من امیدوارم که این بدان معنی باشد که جنبش من هرگز بیش از حد نخواهد بود.»

«امیدوارم که جنبش #metoo راه را برای زنان نسل من فراهم کند تا با امنیت از این صنعت عبور کنند.»

ویلیامز در رویداد زنان در لندن سخنرانی کرد و خطرات شهرت زنان جوان را توصیف کرد.

“من تبدیل به یک مدل رفتاری شده‌ام”

او گفت که افزایش اوضاع به رسمیت شناختن در سراسر جهان در اوایل سال، او را به عنوان یک مدل زندگی برای دیگر زنان و دختران کرده بود.
ویلیامز گفت:

«من خیلی زود متوجه شدم که تبدیل به نوعی الگو شده‌ام.»
«مهم است که از هر قدرتی که دارید استفاده کنید. من به اندازه کافی خوش شانس هستم تا این پلتفرم بزرگ را به دست آورم. من احساس می کنم مهم است که در مورد چیزی که شما را ناراحت می‌کند صحبت کنید.»

این بازیگر از فشار بر زنان در دنیای فیلم و رسانه های اجتماعی برای زنان سخن می‌گوید تا یک زیبایی شناختی را به اشتراک بگذارد.

ویلیامز گفت:

«من جوانتر از ظاهرم هستم، و من قصد ندارم که بزرگتر نگاه کنم، و این مشکلات خودم است. من می دانم که آنچه در سر من است و اینکه چه چیزی از دهان من می‌آید می تواند این کار را برای من انجام دهد.»

همچنین ستاره برنامه Daisie که ان را با هدف کمک به همکاری در صنایع خلاق تاسیس کرد گفت که او می‌خواهد “شبکه ارتباطی بهتر” برای زنان در صنعت فیلم باشد

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*