خانه > اخبار > چهار کتاب در زمینه بازی تاج و تخت که در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود

چهار کتاب در زمینه بازی تاج و تخت که در سال ۲۰۱۹ منتشر می‌شود

از بازی تاج و تخت، سریالی که امروزه به یک پدیده جهانی تبدیل شده، خوشتان می‌آید؟ کتاب‌های این مجموعه را هم دوست دارید؟

HBO با همکاری نشر Insight Editions تصمیم دارد که چهار کتاب جدید درباره بازی تاج و تخت منتشر کند، که هر کدام بر جنبه متفاوتی از سریال تمرکز دارد. این چهار کتاب در سال ۲۰۱۹ منتشر خواهند شد.

اولین کتابی که منتشر می‌شود «بازی تاج و تخت: استوری‌بردها» (Game of Thrones: The Storyboards) اثر ویلیام سیمپسون، مسئول استوری‌برد سریال، هست. این کتاب در ۲۸ مه با قیمت ۶۰ دلار منتشر خواهد شد. این کتاب پر از چیزهای سرگرم‌کننده، از جمله استوری‌بردهای طراحی شده از نخستین صحنه سریال، که گروهی از تکاوران نگهبانان شب، گروهی از وحشی‌ها را در آن سوی دیوار تعقیب می‌کردند، هست.

کتاب بعدی «هنر بازی تاج و تخت» (The Art of Game of Thrones) نام دارد که پر از تصاویر و کارهای هنری HBO از سریال است. هنر بازی تاج و تخت، نسخه نهایی مجموعه آثار هنری مربوط به بازی تاج و تخت می‌باشد. در این کتاب تاریخچه مصوری از کارهایی که هنرمندان به دقت انجام دادند تا دنیای وستروس را زنده کنند، وجود دارد.

کتاب «عکاسی بازی تاج و تخت» (The Photography of Game of Thrones) از عکاس معروف سریال، هلن اسلوان، که شامل عکس‌های زیبا و عالی است که ساخت مجموعه بی‌نظیر بازی تاج و تخت را به شکل مختصر به تصویر کشیده. در این کتاب عکس‌هایی از پشت صحنه سریال وجود دارد. این کتاب برای هواداران سریال تصاویری از شخصیت‌های مورد علاقه آن‌ها و لحظات خاص را با جزئیات نشان می‌دهد.

کتاب آخر «بازی تاج و تخت: لباس‌ها» (Game of Thrones: The Costumes) اثر میشل کلپتون، طراح لباس سریال و برنده جایزه امی است. لباس‌های موجود در بازی تاج و تخت، از لباس‌های گرم، و چند لایه وینترفلی بگیرید تا لباس‌های پر زرق و برق کینگزلندینگ، نقش مهمی در نمایش وستروس و سرزمین‌های ماورای آن برای بینندگان داشتند. این کتاب زیبا شامل تصاویر مربوط به لباس‌ها از جمله ساخت هر لباس، جزئیات هر لباس، و پجزئیات شت صحنه می‌باشد. هر سه کتاب آخر در پاییز و با قیمت ۷۵ دلار منتشر خواهند شد.

انتشار این کتاب‌ها فرصتی است تا پس از پایان فصل هشتم همچنان به این سریال نگاهی بیندازیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*