خانه > اخبار > اخبار سریال > سوفی ترنر از دلیل پوشیدن کلاه گیس در نقش سانسا در سریال بازی تاج و تخت می‌گوید!

سوفی ترنر از دلیل پوشیدن کلاه گیس در نقش سانسا در سریال بازی تاج و تخت می‌گوید!

سوفی ترنر اخیرا مصاحبه‌ای را با Glamour در مورد عادات زیبایی‌اش داشته و در این بین به سوالی پاسخ داده که چند وقتی است ذهن طرفداران سریال گات را مشغول کرده‌ است‌: چرا او به جای رنگ کردن موهای بلوندش به رنگ قرمز (موهای سانسا) در سریال گات شروع به استفاده از کلاه‌گیس کرده‌ است؟ او برای شش فصل موهایش را رنگ کرد و برای فصل هفتم دیگر این کار را نکرد و به استفاده از کلاه‌گیس پرداخت.

اکنون متوجه شدیم که مسئله سر از دست دادن موهایش بوده است:

«چند سال قبل من سعی کردم مجددا موهام رو از رنگ قرمز به بلوند تغییر بدم و این به موهام آسیب بدی رسوند. بنابراین مجبور شدم که بخاطر سریال کلاه‌گیس بذارم. اونا بهم اجازه ندادن که با رنگ کردن مجدد موهام به رنگ قرمز به موهام آسیب بزنم.»

همچنین او در حساب توییتر خود این مسئله را روشن کرد که گذاشتن رنگ قرمز در سریال گات به موهایش آسیب نرسانده، بلکه رنگ بلوند برای پروژه‌ای دیگر بوده که احتمالا در آن نقش اصلی داشت (فیلم Joisie).

سوفی ترنر در این مصاحبه از میسی ویلیامز (آریا استارک) هم صحبت کرد: «میسی حامی‌ترین شخصیه که تا بحال توی زندگیم دیدم. ما با هم خیلی راحتیم و همدیگه رو مدام تشویق میکنیم و به هم انرژی مثبت میدیم.

اون واقعا در این زمینه قهرمانیه. اون هر روز زنگ‌ میزنه و میپرسه:«هی، امروز خوبی؟» میدونم که این حرفاش نصیحت نیست اما به هرحال مدام بهم میگه مراقب خودم باشم‌، بخصوص به لحاظ روحی روانی. فکر کنم این مهمترین چیزه … من و میسی با هم خیلی چیزا رو از سر گذروندیم. ما توی این صنعت با هم بزرگ شدیم. اون ظاهر و باطن من رو میشناسه و منم ظاهر و باطن اونو. خوبه که هر از گاهی از احوال هم خبردار شیم. ما همدیگرو خیلی دوست داریم.»

در آخر نیز از سوفی در مورد ایموجی مورد علاقه‌اش سوال شد که گفت او بیشتر از ایموجی «?» استفاده می‌کند. شاید به این دلیل که بیشتر با نامزدش که عاشقانه دوستش دارد، در ارتباط است و بیشتر به او پیام می‌دهد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*