خانه > اخبار > اخبار سریال > کیت هرینگتون در مصاحبه‌ی جدیدش از این می‌گوید که چرا هنگام فیلمبرداری فصل آخر «بازی تاج و تخت» دو بار گریه کرده است!

کیت هرینگتون در مصاحبه‌ی جدیدش از این می‌گوید که چرا هنگام فیلمبرداری فصل آخر «بازی تاج و تخت» دو بار گریه کرده است!

اگر فکر می‌کنید که طرفدار سریال بازی تاج و تخت بودن احساسات زیادی را با خود به همراه دارد، باید به این فکر کنید که جزئی از عوامل سریال بودن از این هم سخت‌تر است.
اکثر عوامل ساخت از تلخ و شیرین بودن فصل آخر می‌گویند؛ و ما را برای ناراحتی ناشی از پایان سریال و زندگی بدون بازی تاج و تخت آماده می‌کنند. یکی از عوامل اصلی سریال، کیت هرینگتون (جان اسنو) حتی فراتر رفته و می‌گوید دو بار هنگام ساخت فصل آخر گریه کرده است!

همراه با عکس اخیری که اینترتینمنت ویکلی از فصل آخر منتشر کرد، که کیت هرینگتون را کنار امیلیا کلارک در نقش‌های خودشان یعنی جان اسنو و دنریس تارگرین نشان می‌داد، هرینگتون مصاحبه‌ی کوتاهی هم انجام داد و از لحظات احساسی ساخت این فصل گفت.

او گفته که فیلمنامه‌ی فصل هشتم را پیش از بازخوانی دورهمی نخوانده بوده، و می‌گوید هدف از خواندن فیلمنامه و کنار آمدن با آن به تنهایی چیست؟ وقتی می‌توانستم منتظر بمانم و با دوستانم آن را با هم بخوانیم. و وقتی او به جلسات دورهم‌خوانی فیلمنامه رفته و با تمام عوامل و بازیگران روبرو شده که برای خواندن فیلمنامه‌ی آخرین فصل جمع شده بودند، نتوانسته جلوی بغض‌اش را بگیرد!

به خصوص در آخرین جلسات و در بازخوانی بخش‌های پایانی فیلمنامه‌ی فصل هشت او بار دیگر گریه کرده و می‌گوید: «بار دوم آخر آخرش بود… هر فصل، شما آخر فیلمنامه را که می‌خوانید، مثلاً نوشته شده بود: پایان فصل یک، یا پایان فصل دو؛ اما این بار فرق میکرد! نوشته بود: پایان بازی تخت و تاج!»

اگرچه همچنان جزئیات فصل آخر شدیداً حفاظت شده هستند و اطلاعات کمی از آن به بیرون درز پیدا کرده، می‌شود حدس زد که شروع فصل هشت چگونه خواهد بود. اما برای همه‌ی این‌ها باید صبر کنیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*