خانه > اخبار > اخبار سریال > مدیر اچ بی او در مورد پیش درآمدهای بازی تاج و تخت سخن می‌گوید.

مدیر اچ بی او در مورد پیش درآمدهای بازی تاج و تخت سخن می‌گوید.

علیرغم فصل پایانی بحث‌برانگیز سریال بازی تاج و تخت در سال ۲۰۱۹ میراث بازی تاج و تخت همچنان در رأس دیده می‌شود و برای سال‌های آینده یک استاندارد طلایی خواهد بود که تمام سریال‌های فانتزی جدید با آن مقایسه خواهند شد.

اخیراً مدیر ارشد اچ بی او «کیسی بلویز» با تجزیه و تحلیل در مورد حق امتیازهای آینده بازی تاج و تخت صحبت کرده است.

بازی تاج و تخت تمام شده است. اما این شبکه قصد دارد از محبوبیت خود در مجموعه‌های جدید استفاده کند. ما در مورد خاندان اژدها می‌دانیم که جنگ داخلی خاندان تارگرین بود، که به نام «رقصی با اژدهایان» معروف شده است.

این داستان توسط نویسنده «رایان کاندال» و کارگردان بازی تاج‌ و تخت «میگل سپاچنیک» اداره می‌شود همچنین گزارش‌هایی از مجموعه‌های پیش درآمد دیگری که در ابتدای توسعه هستند وجود دارد. داستان‌های دانک و اِگ، داستان قیام رابرت و یک انیمیشین.

آیا جهان بازی تاج و تخت بیش از حد در معرض دید قرار گرفته است؟ بلویز توضیح می‌دهد:

همه باید بدانند که بازی تاج ‌و تخت همان چیزی بوده که هست. من فکر نمی‌کنم اگر شما فقط عنوان بازی تاج ‌و تخت را روی چیزی قرار دهید همه بخواهند به آن بازگردند.
موارد خاصی وجود دارد که نمی‌توانید کنترل کنید شما باید از نمایش اصلی و خصوصیاتی که داشت مطلع باشید. اما باید از این آگاه باشید که این یک نمایش جدید است و ما قرار نیست نمایش اصلی را بازسازی کنیم.

باید دنیای بازی تاج و تخت در آن احساس شود و این قطعاً قانون اول ما است. دیدگاه «میگل» و «رایان» این است که پیش درآمد از مجموعه اصلی کاملاً جدا باشد.

خاندان اژدها بر اساس کتاب آتش و خون «مارتین» است و دارای بسیاری از ویژگی‌های بارز بازی تاج ‌و تخت است. هواداران باید انتظار اتفاقات مشابه بازی تاج ‌و تخت مانند مرگ‌های فراوان باشند.

در حالی که داستان‌های دانک و اِگ درمقیاس کوچکتر است دارای دو شخصیت اصلی می‌باشد یک شوالیه خوش قلب و خدمتکارش.

مشخص است که «کیسی بلویز» و اچ بی او برای آینده بازی تاج ‌و تخت برنامه‌هایی دارند اما نکته اصلی اینجا است که آیا مردم از آن‌ها مانند گذشته استقبال می‌کنند؟

مشتاق هستیم ببینیم آن‌ها با این فرصت چه کاری انجام می‌دهند!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*