خانه > اخبار > اخبار سریال > شخصی تریلرهای جعلی برای پیش‌درآمدهای بازی تاج و تخت می‌سازد!!

شخصی تریلرهای جعلی برای پیش‌درآمدهای بازی تاج و تخت می‌سازد!!

چندی پیش، اچ‌بی‌او به صورت رسمی اعلام کرد که در حال ساخت پیش درآمدی بر بازی تاج و تخت است: خاندان اژدها، در مورد جنگ‌های داخلی خاندان تارگرین که با نام نبرد اژدهایان شناخته می‌شود.

تا الان فقط همین قدر اطلاعات داریم. این‌که چه کسانی در آن بازی می‌کنند، کی قرار است پخش شود و دقیقن چه بخش‌هایی از کتاب آتش و خون جرج آر آر مارتین را پوشش می‌دهد، نمی‌دانیم.

اما این باعث نشده تا هواداران سریال دست به ساخت تریلرهای من‌درآوردی یا همان فن مید نزنند.

کانال یوتیوبی به نام گیم آو ترونز (نه کانال رسمی سریال، که تصور آن خارج از ذهن است) تریلرهای ساختگی زیادی را در این مدت منتشر کرده است، با استفاده از تصاویر خود سریال و بازی‌ها و محصولات مرتبط با بازی تاج و تخت و بخش‌های ویژه‌ای که در عرضه دی‌وی‌دی‌های سریال آمده و حتا دیگر فیلم‌ها و سریال‌ها، این تیزرها و تریلرها را ساخته است.

برخی از این تریلرها تاریخ پخش سریال را هم زده اند!! آیا می‌دانید بر طبق یکی از همین‌ها، خاندان اژدها ۱۲ ژانویه پخش خواهد شد؟! حتا یکی آن را به‌عنوان اخبار واقعی بازنشر داده بود! لوگوی کانال ساختگی گیم آو ترونز کاملن مانند کانال رسمی آن است، فقط در رنگ اندکی تفاوت دارد. آیا اچ‌بی‌او با چنین چیزی راحت است؟

انتشار این تریلرهای غیر واقعی در بین کانال‌های ایرانی فعال در زمینه سریال بازی تاج و تخت نیز دیده شده است! اما خیالتان راحت باشد هر وقت خود اچ‌بی‌او یک تریلر واقعی برای سریال منتشر کرد، ما خبرتان می‌کنیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*