خانه > اخبار > اخبار سریال > جرج آر آر مارتین یک کتاب فروشی باز کرد!

جرج آر آر مارتین یک کتاب فروشی باز کرد!


حول و حوش الان _و در بیشتر جاها_ جرج آر آر مارتین بیشتر از هر موردی بخاطر مجموعه‌ی نغمه‌ی یخ و آتش شناخته می‌شود، که سریال بازی تاج و تخت اقتباس موفق و باشکوهی از آن کرد.
اما در محل زندگی‌اش در سانتافهٔ نیومکزیکو یک سرمایه‌گذار محلی است. او صاحب سینمایی است بنام ژان کوکتو، در برگزاری اینستالیشن میو ولف در روفینا سرکرل سرمایه‌گذاری کرد و حالا یک کتاب فروشی باز کرده است: به نام Beastly Books (کتاب‌های درنده)
آدرس دقیق آن در خیابان ۴۱۸ مونته زوما است. و به گفته خود مارتین بیشترین کتاب فروخته شده کتاب‌های اتوبیوگرافی است، کتاب‌های خود مارتین و یا از دیگر نویسندگان.

او در ادامه گفت:

«ما تعداد زیادی از بیستمین چاپ زیبای نبرد شاهان را داریم، که به زیبایی تصویرسازی و امضا شده‌اند. همچنین کتاب‌هایی از لئونارد مالتین، جیمز کوری، جنیس یان، دایانا گابالدون، والتر جون ویلیامز (کتاب‌های QUILLIFER او بی‌نظیر است)، کلیندا اسنودگرس، لی چایلد، ان پری، کری وان، دیوید لواین، جان اسکالتسی، جو لاندزدیل، مری رابینت کوال، کانی ویلیس، مارلون جیمز، مارکو کلوس، اریکا جونگ، جو والتون، اس ام استرلینگ، مایکل کاسوت، دنیس لهین، ویکتور میلان مرحوم، الن داتلو، الن برنرت، استفن گراهام جونز و خیلی افراد دیگر»

اگر کنجکاوید که اسم کتاب فروشی از کجا می‌آید، ادای دینی است به فیلم دیو و دلبر ژان کوکتو محصول ۱۹۴۶. اسم کوکتو نام سینمای مارتین نیز هست. همین‌طور نام کتاب فروشی می‌تواند اشاره‌ای باشد به سریال دیو دلبر با بازی لیندا همیلتون و ران پرلمن که در اواخر دهه‌ی هشتاد پخش می‌شد و مارتین جزء تیم نویسندگان آن بود. پس مارتین با یک تیر چند نشان زده است.

آدرس سایت کتاب فروشی جرج آر آر مارتین:

https://jeancocteaucinema.com/beastlybooks/

۱ دیدگاه

  1. من اون پالتویی هاش رو دارم

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*