خانه > اخبار > اخبار سریال > جورج آر. آر. مارتین:«نه من کارم با وستروس تمام شده و نه اچ‌بی‌او»

جورج آر. آر. مارتین:«نه من کارم با وستروس تمام شده و نه اچ‌بی‌او»

چند هفته پیش بود که دست‌اندرکاران سریال بازی تاج و تخت برای آخرین بار بخاطر این سریال در امی حضور پیدا کردند و کارشان را هم خوب انجام دادند.آن‌ها موفق به دریافت ده جایزه در بخش هنرهای خلاقانه و چهار جایزه در بخش سریال‌های ساعات پربیننده شدند که نمی‌شود آن را نادیده گرفت.

خالق جهان آتش و یخ،جورج آر. آر. مارتین، که به همراه دیگر اعضای گروه برای گرفتن امی رفته بود در وبلاگ خود نوشت

«پس از هشت فصل، بازی تاج و تخت تمام شده و این سریال از هر سریال دیگری در تاریخ تلویزیون که در ساعات پربیننده پخش شده، چه کمدی چه درام، جایزه امی بیشتری برده است. من راضی هستم و خیلی خوشحالم که بخشی از این پروژه بودم.»

البته باید گفت که مارتین اشتباه کرده و SNL جایزه‌ی بیشتری برده اما این برنامه بیش از چهل سال هست که پخش می‌شود.

مارتین ادامه می‌دهد:

«البته این جدا شدن ناراحت‌کننده است. این مدتی که به همراه دوستانی که در این مسیر پیدا کرده بودم سپری شد فوق‌العاده بود. [پایان این مسیر] حس تلخ و شیرینی دارد، ممکن است این آخرین باری باشد که همه در کنار هم هستیم.»

«نمی‌توانم به دهه‌ی هشتاد و سریال‌های «منطقه‌ی گرگ‌و‌میش» و «دیو و دلبر» فکر نکنم. هنوز هم هرچندوقت یک بار بعضی از نویسنده‌ها و بازیگران آن سریال‌ها را می‌بینم، اما بقیه را هرگز ندیده‌ام، این راه و رسم سینما و تلویزیون است. آیا می‌توانم دوباره با این افراد بااستعداد که کتاب من را زنده کردند همکاری کنم؟»

اما هنوز کار اچ‌بی‌او با بازی تاج و تخت تمام نشده. آن‌ها می‌خواهند حداقل یک یا دو اسپین‌آف از این سریال بسازند. مارتین هم از کارهایی که درباره‌ی این مجموعه می‌خواهد انجام دهد گفت:

«یه چیزی که می‌دونم نه من کارم با وستروس تمام شده و نه اچ‌بی‌او. من باید باد‌های زمستانی، رویای بهاری، داستان‌های بیشتری از دانک و اگ، و جلد دوم از کتاب استاد بزرگ گیلداین را تمام کنم. امیدواریم که خبرهای خوشحال‌کننده‌ای از سریال‌های بعدی بشنویم.»

کامیک‌کان نیویورک برگزار شده است و ما امیدواریم اچ‌بی‌او برنامه‌ای برای پخش تیزری از بلادمون داشته باشد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*