خانه > اخبار > اخبار سریال > جورج مارتین شایعات مبنی بر نفرت او از کاراکتر بران و بازیگرش، جرومی فلین را رد می‌کند!

جورج مارتین شایعات مبنی بر نفرت او از کاراکتر بران و بازیگرش، جرومی فلین را رد می‌کند!

جورج مارتین اخیراً مشغول رد شایعات فراوانی هست که درموردش در فضای مجازی ساخته شده است. ابتدا شایعه‌ای در مورد به اتمام رسیدن نگارش کتاب‌های بادهای زمستانی و رؤیای بهار، و توافقش با اچ بی او برای منتظر ماندن تا به اتمام رسیدن بازی تاج و تخت، و در این‌باره گفت:

« واقعاً احمقانه هست که درمورد چنین چیزی باید صحبت کنم. چرا باید سال‌ها کتاب‌های تمام شده را منتظر انتشار نگه دارم؟ اصلا چرا ناشران کتاب‌هایم نه فقط در آمریکا، بلکه در سراسر دنیا باید چنین چیزی را قبول کنند؟ آنها میلیون‌ها دلار پس از انتشار هر رمان از مجموعه‌ی نغمه‌ی یخ و آتش بدست می‌آورند، درست مثل من. به تعویق انداختن انتشار کتاب‌ها مسخره است، چرا اچ‌بی‌او باید چنین خواسته‌ای داشته باشد؟ کتاب‌ها هیجان سریال را بالاتر می‌بردند، همانطور که سریال، کتاب‌ها را هیجان‌انگیزتر می‌کند. »

بنابراین این شایعه درست نیست و بهتر است همینجا فراموش شود. اما حرف‌های مارتین اینجا تمام نشد، بلکه در بلاگی جداگانه، درمورد شایعه‌ی عجیبی که خیلی هم طرفدار دارد، حرف زد.

« نفرت من از کاراکتر بران و یا بازیگری که این نقش را بازی می‌کند، جرومی فلین، دروغ محض است! من شخصیت بران را ساخته‌ام و عاقلانه هست که به نظرم او فوق‌العاده است، و واقعاً هم هست و مخاطبان کتاب‌های من مطمئن باشند از او بیشتر خواهند خواند. و جرومی فلین در نمایش این کاراکتر فوق‌العاده عمل کرده است، تجربه‌ی کار با او بی‌نظیر بود. »

حقیقتش من اصلاً درمورد این موضوع چیزی نشنیده بودم، در مورد شایعه‌ی کتاب‌ها، گاهی حرف‌ها‌یی شنیدم، اما درمورد احساسات مارتین نسبت به بران، نه! البته مارتین همیشه علاقه‌ی زیادی به شایعات و پرداختن به آنها داشته است! حالا که بازی تاج‌ و‌ تخت تمام شده، شایعات بیشتر در مورد او و مجموعه‌ی نغمه‌ی یخ و آتش خواهیم شنید؟ باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*