خانه > اخبار > اخبار سریال > اچ بی او بر روی سه ایده دیگر برای پیش‌درآمد سریال بازی تاج و تخت کار می‌کند!

اچ بی او بر روی سه ایده دیگر برای پیش‌درآمد سریال بازی تاج و تخت کار می‌کند!

آیا دلتنگ سریال بازی تاج و تخت هستید؟ به یاد بیارید سریالی رو که بیشتر هوادارانش به خاطر پایان بدی که داشت با عصبانیت فراموش کردند که چطور نه سال به این مجموعه عشق می ورزیدند و اون رو دوست داشتند.
خوب به هر حال حالا سه ایده دیگر برای ساخت پیش درآمد بازی تاج و تخت داریم که با احتساب موارد قبلی به نظر می‌رسد که تعداد این پیش‌درآمدها به عدد هفت رسیده باشد!
البته خاندان اژدها رو فراموش نکنید که از بقیه جلوتر هست و به زودی وارد مرحله فیلمبرداری می‌شود.

در حال حاضر به معرفی کوتاه این ۳ ایده برای پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت می پرداریم.

۹ Voyages

این پیش‌درآمد به بررسی و معرفی لرد کورلیس ولاریون با لقب مار دریا، سرشناس‌‌ترین ماجراجوی دریا در تاریخ وستروس و سفرهای دریایی او به نقاط مختلف دنیای نغمه می‌پردازد. لازم به ذکر است که کورلیس ولاریون در سریال خاندان اژدها نیز حضور دارد و استیو توسانت نقش او را بر عهده دارد.

Flea Bottom

اسم این پیش‌درآمد برای بیشتر مخاطبین بازی تاج و تخت آشنا می‌باشد. این پیش‌درآمد در مورد فقیرنشین‌ترین محله در بارانداز پادشاه و پایتخت وستروس می‌باشد. اگر به یاد داشته باشید در فصل اول آریا بعد از فرار از قلعه سرخ به این محله رفت و اگر بخواهیم از افراد شناخته شده این منطقه از بارانداز پادشاه نام ببریم می توانیم به نام های سر داووس سی ورث و گندری و کارل (از نگهبانان شب که توسط جان اسنو در خانه کرستر کشته شد) اشاره کنیم. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد حضور این اشخاص در پیش‌درآمد فوق به بیرون درز نکرده است.

۱۰,۰۰۰ Ships

این پیش‌درآمد در مورد سفر ملکه سلحشور و جنگجو یعنی نایمریا و بازماندگان روینار از اسوس به دورن می‌باشد. وقایع این پیش‌درآمد مربوط به هفتصد سال قبل از ورود اگان فاتح و حدود هزار سال قبل از شروع وقایع سریال بازی تاج و تخت می‌باشد. نایمریا و مردم روینار بعد از شکست از ممالک مستقل والریا با ده هزار کشتی به دورن مهاجرت کردند و ملکه نایمریا بعد از متحد کردنِ باقیمانده مردم روینار و یک سفر سخت و دشوار به دورن رسید. او سپس با لرد مورس مارتل رییس خاندان مارتل ازدواج کرد و به او کمک کرد تا باقیمانده دورن را قتح کند. حتمن به خاطر دارید که آریا استارک نیز نام دایرولف خود را به افتخار این ملکه جنگجو نایمریا گذاشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*