خانه > اخبار > اخبار سریال > بررسی آخرین تصاویر منتشر شده از محل فیلمبرداری پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت: احتمال حضور ماموت‌ها!

بررسی آخرین تصاویر منتشر شده از محل فیلمبرداری پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت: احتمال حضور ماموت‌ها!

هفتۀ گذشته در خبرها دیدیم که فیلمبرداری پایلوت پیش درآمد سریال بازی تاج و تخت در ژئوپارک Marble Arc Caves در ایرلند شمالی آغاز شده است. فیلمبرداری در ۱۷ ژوئن شروع شد و تا ۲۶ ژوئن ادامه خواهد داشت. این بازۀ زمانی برای فیلمبرداری خیلی طولانی نیست. همانطور که قبلاً توسط منابع مختلف پیش بینی شده بود احتمالاً فیلمبرداری صحنه‌های داخل غارها با دکورها و صحنه‌هایی که در خارج از استودیوی تایتانیک در بلفاست (که مربوط به سریال بازی تاج و تخت بوده است)، ساخته شده است، تکمیل شود.

ولی اخیراً تصاویری از محل فیلمبرداری منتشر شده که فعالیت‌های زیادی را در اطراف غارهای ژئوپارک نشان می‌دهد. قبل از اینکه به بررسی این تصاویر بپردازیم توجه شما را به آگهی دعوت به تست بازیگری که در صفحۀ The Extras Dept. منتشر شده جلب می‌کنیم که البته نکتۀ خاصی که به صورت مستقیم در ارتباط با این پیش‌درآمد باشد، در آن وجود ندارد اما ممکن است ارتباطی با آن داشته باشد. برای سریالی که در ارتباط با دنیای تاج و تخت است عجیب است که اولویتشان با بازیگری باشد که ریش نداشته باشد: آن‌ها در این آگهی به دنبال «بازیگران مرد با موی متوسط یا بلند در هر سنی» هستند.

«از هر مردی با موهایی که از گوش‌هایش گذشته باشد دعوت می‌شود که ثبت نام کند.»

همانطور که گفتیم نمی‌توان با قطعیت گفت که این آگهی در ارتباط با این پیش درآمد است ولی شاید باشد. اگر خبرهای تکمیلی در ارتباط منتشر شد شما در جریان خواهیم گذاشت.

خب! حالا به بررسی تصاویر تازه منتشر شده از غارهای ماربل در ایرلند شمالی می‌پردازیم. این تصاویر هیچ اطلاعات خاصی از لوکیشن فیلمبرداری پروژۀ BloodMoon که به صورت کاملاً محرمانه و پنهانی و در یک محیط کاملاً تحت کنترل و بدون دسترسی عمومی در حال انجام است، به ما نمی‌دهند.

با این وجود در این تصاویر برای اولین بار تعداد بسیار زیادی از کامیون‌های کمپانی برادران وارنر را می‌بینیم. که نشان‌دهندۀ تغییرات سازمانی است که در پیِ خریداری شدنِ Time Warner توسط AT&T به وجود آمده است. در حال حاضر HBO و همۀ وابستگانش ادغام شده‌اند و زیر مجموعۀ WarnerMedia Entertainment هستند. بنابراین برای اولین بار کامیون‌های Warner Bros را در تصاویر می‌بینیم.

و البته مثل همیشه گروهی از کامیون‌های G&H و تریلی بازیگران و خدمه هم دیده می‌شود.

همچنین در تصاویر می‌بینیم که تابلوهای مشهورِ علائمِ جهت نمای صورتی رنگِ بازی تاج و تخت که مراجعین را به محل‌های فیلمبرداری راهنمایی می‌کرد، با تابلوهای نارنجی رنگ که یک تصویر خیلی عجیب روی آن‌ها قرار دارد، جایگزین شده است: تصویر یک ماموت!

همانطور که قبلاً گفته بودیم داستانِ این پیش درامد مربوط به هزاران سال پیش از وقایع بازی تاج و تخت است.

بنابراین ممکن است این علامت، تنها یک تصویر نمادین باشد که نشاندهندۀ دورۀ زمانی داستانِ این پیش درامد است. ولی این امکان هم هست که حضور ماموت‌ها در این پیش درامد حقیقت داشته باشد. در فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت سرسی از گلدن کمپانی خواسته بود تا از فیل‌ها در جنگ استفاده کنند. ما هم دوست داشتیم فیل‌ها را در فصل هشتم ببینیم. ولی از رسیدن به این رویا دلسرد شدیم. این دلسردی در سریال با این جملۀ معروف سرسی بیان شد: «من اون فیل‌ها رو می‌خواستم»

اگرچه در فصل چهارم سریال بازی تاج و تخت، چند ماموت را در آنسوی دیوار دیده بودیم ولی زمان خیلی زیادی از آن گذشته است.

به نظر شما آیا می‌توانیم تعداد بسیار بیشتری ماموت را در هزاران سال قبلِ وستروس ببینیم؟ امیدواریم!

و اگر ماموت‌ها را ندیدیم ما هم می‌توانیم از این واکنشِ فوق العادۀ سرسی استفاده کنیم:

۵ دیدگاه

 1. قربونش برم این سریال هر چی که بوده و هر چه که باشه من همه ی بازیگراش رو خیلی دوست دارم انشاالله همیشه موفق باشند?

 2. محمدرضا چشمک

  ماموت . یونیکرن . شیرای بزرگ غربی . گاو میش . شیردال غولا . فرزندان جنگل و دایرولف و صد البته اژدها
  آدرهای نامرده سوار بر عنکبوت های بزرگ یخی که دنبال شکار هرنوعی از حیات هستن
  شاید خوب از آب دربیاید
  شایدم یه لجن بشه بدبو تر از فصل هشت

  • مثل گات نمیتونه همه گیر و محبوب باشه چون سبک و سیاق داستانش خیلی فرق میکنه امید وارم این چیز هایی که گفتی تو این اسپین اف شاهدش باشیم

 3. There is only one true king . Just night king

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*