خانه > اخبار > اخبار سریال > آخرین خبرها راجع به اسپین‌آف، احتمال بازگشت دیوید ناتر برای کارگردانی

آخرین خبرها راجع به اسپین‌آف، احتمال بازگشت دیوید ناتر برای کارگردانی


اسپین‌آف بازی تاج و تخت چیزی‌ست که بسیاری از هواداران منتظر آن هستند. سریالی که احتمالاً داستان‌اش به شب طولانی و آن زمان‌ها مربوط باشد. در حالی که چیزی به پایان سریال اصلی نمانده، روند تولید اسپین‌آف در حال پیشرفت است. غارهای Cushendon بار دیگر قرار است برای پایلت اسپین‌آف استفاده شوند. امروز مشخص شده که بلفاست هم از لوکشین‌های فیلمبرداری اسپین‌آف خواهد بود.

در حالی که چندی پیش ساخت و ساز دکور سریال گزارش شده بود، حالا مشخص شده که پرده‌های سبز هم در محل مستقر شده‌اند و این یعنی فیلمبرداری به زودی آغاز می‌شود.

امیدها و توقعات نسبت به اسپین‌آف بالاست و همان‌طور که ریچارد پلپر گفته، آن‌ها نهایت تلاششان را می‌کنند تا «روح بازی تاج و تخت» در این اثر هم موجود باشد. اخیرأ تصویری از استودیوی تایتانیک در بلفاست منتشر شده، که پرده‌های سبز هم وجود دارند. اگر طرفدار پر و پا قرص سریال باشید می‌دانید که این استودیو یکی از بهترین و مهم‌ترین استودیوها است و سریال‌های عالی زیادی آن‌جا ساخته شده‌اند، که عکس آن را در عکس مربوط به پست می‌توانید ببینید.

و اطلاعات دیگری که در حدس و گمان است این است که احتمالاً دیوید ناتر برای کارگردانی پایلت به اسپین‌آف ملحق می‌شود. ناتر در فصل هشتم سریال سه قسمت را کارگردانی کرده است (قسمت اول، دوم و چهارم). باید منتظر خبرهای بیشتری از اسپین‌آف باشیم.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*