خانه > اخبار > اخبار سریال > دیوید ناتر، یکی از کارگردانان فصل هشتم سریال، گفته که هر اپیزود فصل پایانی بیش از یک ساعت است!

دیوید ناتر، یکی از کارگردانان فصل هشتم سریال، گفته که هر اپیزود فصل پایانی بیش از یک ساعت است!

درست پس از اعلام رسمی تاریخ پخش فصل هشتم و پایانی سریال، دیوید ناتر به یک سری از سوالات طرفداران پاسخ داد. او علاوه بر توضیح اینکه هر اپیزود فصل هشتم طولانی خواهد بود، از تجربیات خود حین فیلمبرداری و توصیف «بانگ خداحافظی» نیز گفت.

این کارگردان آمریکایی امروز در reddit AMA در مورد شش اپیزود پایانی این چنین گفت: «طولانی تر از یک ساعت» یا حداقل او اینطور فکر می‌کند. او به زمان دقیقی اشاره نمی‌کند اما این را هم می‌گوید که «مطمئنا می‌داند» که این اپیزودها «بیشتر از این حرفها طول می‌کشد». احتمالا این تاییدی برای ماست که نگران کوتاه بودن سریال بودیم.

ناتر دو چپتر آغازین سریال را کارگردانی کرده است و این اولین باری است که قسمت‌های آغازین به او می‌افتد. او در این باره و در مورد اینکه یک کارگردان چطور باید دیدی متفاوت نسبت به هر اپیزود دیگری داشته باشد، می‌گوید: «من تا فصل هشتم، هیچ اپیزود آغازینی در گات رو کارگردانی نکردم اما فکر می‌کنم این مهمه که حتما یه چیز برجسته توش وجود داشته باشه. تو مجبوری تمام چیزا رو به شکل اولشون برگردونی، محبوری آدما رو به محل آخری که بودن برسونی و مجبوری بهشون بگی موقعیت قبلیشون رو داشته باشن. اما تو همینطور مجبوری که سرگرمشون کنی. این مهمترین بخش کاره.»

بزرگترین چلنج ناتر به عنوان کارگردان «جذاب بودن، الهام بخش بودن و رضایتمند بودن» فصل هشتم و از همه مهمتر «درست انجام دادن آن» بود: «فرصت دومی برای اینکه تمامی این چیزها رو در توالی درست انجام بدی، وجود نداره. و بسیاری از این توالی‌ها بازیگران زیاد و همچنین صحنه های شگفت انگیزی رو درون خودش داشته. ما زمان زیادی رو وقف تمرین کردیم و این واقعا چیزی بود که من رو‌ نجات داد. من واقعا از اینکه فرصت اونجا بودن و تمرین با بازیگرها رو داشتم، خوشحالم. فکر میکنم اونا هم خوشحال بودن و همچنین فکر می‌کنم خیلی خوب هم پیش رفت.» این اولین باری است که ما از جانب یکی از عوامل سریال می‌شنویم که دلیل طولانی شدن پروسه ساخت فصل هشتم بخاطر بهتر ساخته شدن آن بوده است و این مطلب واقعا امیدوار کننده است. البته چیزی از لبریز شدن صبرمان کم نمی‌کند که آن را تشدید نیز می‌کند.

ناتر در مقایسه فصل هشتم با اپیزود «باران‌های کاستامیر» این چنین گفت: «اگه بخوایم فصل هشتم رو با عروسی خونین مقایسه کنیم، فقط میتونم بهتون این نکته رو بگم که – توی صندلی‌هاتون خشکتون میزنه، چون قراره چیز خیلی خاصی باشه.»

اگرچه او هیچ اسپویلی نکرد اما از صحبت‌هایش میشد اینطور تفسیر کرد که نه تنها شخصیت‌ها باید با وایت واکر ها مقابله کنند که باید «با یکدیگر نیز بجنگند» که البته این مطلب برای ما خیلی شوکه کننده نیست. مگر اینکه شما خیال کرده باشید تمام وستروسی ها سیاست‌ها و منافع شخصی خود را فدای جنگ علیه زامبی‌ها می‌کنند.

ناتر همچنین می‌گوید: «من کاملا از پایان فصل هشتم راضیم. فکر میکنم که دیوید و‌ دن کار فوق العاده‌ای انجام دادن و در حالیکه بهترین استوری لاین رو انتخاب کردن، به خواسته طرفداران هم احترام گذاشتن. من تضمین میکنم که صحنه‌های فوق العاده‌ای‌ رو می‌بینید و کاملا سوپرایز می‌شید اما در عین حال قانع کننده هم هست.»

خب تا اپریل ۲۰۱۹ منتظر باشید تا چیزهای قانع کننده‌ای ببینید.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*