خانه > اخبار > اخبار سریال > کارگردان بازی تاج و تخت می‌گوید سانسا به وضوح راز جان را فاش نکرد و یورون به صحبت درباره بچه توجهی نداشت

کارگردان بازی تاج و تخت می‌گوید سانسا به وضوح راز جان را فاش نکرد و یورون به صحبت درباره بچه توجهی نداشت

هشدار اسپویل برای افرادی که قسمت چهارم را ندیده‌اند

قسمت چهارم بازی تاج و تخت «آخرین استارک‌ها»، دارای چند صحنه مهم بود، که باعث شد به صحنه‌های کم اهمیت‌تر توجهی نکنیم. کارگردان این قسمت، دیوید ناتر، در مصاحبه با «هافینگتون پست» درباره اتفاقات این قسمت صحبت کرد.

در طول این قسمت دیدیم که دنریس از جان می‌خواهد که راز مربوط به والدینش را به کسی نگوید. اما جان به حرف او گوش نمی‌کند، و مشروط بر آنکه سانسا و آریا به کسی چیزی نگویند، به وسیله برن حقیقت را به خواهرانش می‌گوید. با این وجود، کمی بعد می‌بینیم که سانسا ماجرا را به تیریون گفت. ناتر می‌گوید سانسا باعث شد که راز مربوط به والدین جان فاش شود، اما نه با این شکل که مستقیم راز او را فاش کند.

«خب اون راز رو فاش نکرد، البته یه سرنخی داد، پس فکر می‌کنم اون لحظه تیریون پیش خودش حساب کرد و خودش به این نتیجه رسید.»

همچنین او گفت که سانسا به شمال وفادار است.

«من فکر می‌کنم در امان بودن خانوادش و نگه داشتن شما اولین اولویت او هست.»

در قسمت قبلی ، دیدیم که سرسی به یورون گفت که از او باردار است. ما در گذشته دیدیم که سرسی به جیمی گفته بود که او پدر بچه هست. در صحنه‌ای، تیریون را دیدیم که سعی داشت سرسی را قانع کند که به فرزند به دنیا نیامده‌اش فکر کند. طرفداران فکر می‌کنند که این صحنه باعث می‌شود یورون متوجه شود که سرسی به او دروغ گفته. ناتر در این باره گفت:

«فکر می‌کنم یورون خیلی توجه نمی‌کرد.»

همچنین ناتر می‌گوید این صحنه بیشتر مربوط به سرسی و تیریون بود.

«تیریون می‌خواست سرسی بفهمه که به هیچ‌وجه یه هیولا نیست، بلکه در حقیقت یک مادر هست. صحنه‌ی قوی‌ای بود. فکر می‌کنم کوچک‌ترین دخالتی از طرف یورون باعث می‌شد این صحنه از چیزی که ما می‌خواستیم ضعیف‌تر بشه.»

۳ دیدگاه

 1. واسه توجیه گند کاریاشون مجبور شدن هم کاراکترا هم بیننده رو احمق فرض کنن
  اون از توجیه نویسنده نویسنده ها گفته بودن دنریس یادش رفته اطرافشو نیگا کنه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  اینم از این ک حواسش به صحبتای تیریون نبوده
  حالا اینکه سرسی دستور داده بود به بران ک تیریونو بکشه و اینجا نمیشکتش بیخیال

 2. مدل جدید فیلم سازیه ؟
  مهم نیست آقای کارگردان چه می گوید ، مهم این است که ما چه دیدیم .
  شخصیت سنسا اگر بخواهد واقعی و منطقی رفتار کند ، حتی در صورت پادشاهی جان هم نباید شمال را به وی تسلیم کند ،

  نمی دانم چه توجیهی است که به خاطر خاله بازی شخصیت ها ، باید منافع سیاسی زیر پا گذاشته بشه ،
  کاش چند نفر از بازیگران بزرگسال هنوز زنده بودند ، داستان با فیلم نامه ناامید کننده هالیوودی ، قهرمانان تین ایجری و از همه بدتر همراه با جو فمینیستی هالیوود غیر قابل تحمل شده است ،

 3. آخه این چه وضعیه؟! هرچی بیشتر پیش می ره بیشتر مطمئن می شم که پایان سریال هیچ ربطی به پایان کتاب نداره! کیف اثر مارتین به این بود که نمی شد پیشبینی کرد چند صفحه بعد چه اتفاقی قراره بیافتده ، اما در مورد سریال از شروع فصل هفت به بعد فیلمنامه نویس ها اینترنت رو گشتن هر فرضیه ایی که بیشتر طرفدار داشته وارد داستان کردن تا رسیدن به این مدکویین قسمت پنجم فصل هشت .

  لابد توی قسمت آخر هم آریا دنریس رو می کشه ، اژدهای دنریس دیوونه می شه و همه رو می سوزونه و خودش هم به طریقی بچه گانه کشته می شه و بعد سانسا از شمال می یاد روی تخت آهنین می شینه!!!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*