خانه > اخبار > اخبار سریال >  لوگوی رسمی اولین اسپین آف سریال بازی تاج و تخت (بلادمون) مشخص شد

 لوگوی رسمی اولین اسپین آف سریال بازی تاج و تخت (بلادمون) مشخص شد

برای مدت زمانی ما منتظر فهمیدن نام اسپین آف سریال بازی تاج و تخت که هم اکنون در ایرلند و سایر نقاط جهان در حال فیلمبرداری است، بوده‌ایم. جرج مارتین، نویسنده نغمه‌ها و کسی که به نویسنده و تهیه کننده این سریال یعنی جین گلدمن مشاوره می‌دهد، این اسپین آف را «شب طولانی» نامید. چرا که اتفاقات آن مربوط به هزاران سال قبل از اتفاقات سریال گات بوده و تاریخچه چگونگی به وجود آمدن وایت واکر‌ها را روایت می‌کند. اما این اسم، نام رسمی نبود و ما اخیرا نام بلادمون رو شنیدیم که این مورد هم مشخص نبود که نام کدگذاری شده است و یا نام اصلی این سریال!

اکنون مشخص است که این نام، نام اصلی است. چرا که فنسایت «واچرز آن د وال» لوگویی را به دست آورده که برای این سریال ساخته شده است. این لوگو را در ادامه ببینید. دقت کنید که این لوگو کار شده است و حرف O دوم در Blood و حرف O اول در Moon با خطوط تیره کشیده شده‌اند و یک نیزه نیز دو‌ کلمه را از هم جدا کرده، اگر این نام صرفا برای کدگذاری بوده، چرا HBO زحمت ساخت لوگو را به خود داده است؟

از طرفی نیزه در این لوگو به این معنی نیست که نام سریال Blood Moon است و نه BloodMoon؟ اصلا این نیزه نشان از چیست؟ قطعا نشان خاندان مارتل نمی‌تواند باشد. چون این اتفاقات هزاران سال پیش از تشکیل این خاندان بوده.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*