خانه > اخبار > اخبار سریال > سریال Dunk and Egg در مرحله پیش‌تولید، به‌همراه شماری دیگر از پیش‌درآمدها برای بازی تاج و تخت!

سریال Dunk and Egg در مرحله پیش‌تولید، به‌همراه شماری دیگر از پیش‌درآمدها برای بازی تاج و تخت!

امروز خبر فوق‌العاده‌ای برای طرفداران آتش و یخ پخش شد! پس از سال‌ها دست رد به سینه زدن، درنهایت احتمال اینکه برخی از شخصیت‌های محبوبمان در آینده به اچ‌ بی‌ او بازگردند میسر شده است. به نقل از “ورایتی” اقتباسی تلویزیونی از داستان « Dunk and Egg» در دست تولید است . برای آن‌ها که فقط سریال را دیده‌اند، این مجموعه داستان‌های بلند جرج آر.آر. مارتین است که ماجراجویی‌های دانکن بلندقامت و پسرکی مرموز به‌نام اگ (اگان پنجم) را می‌گوید، که وقایع آن تقریباً ۹۰ سال پیش از داستان‌های بازی تاج و تخت می‌گذرد.

در سری کتاب‌ های «دانک و اگ» سه داستان بلند قرار دارند؛ که محتوای پر و پیمانی برای ساخت سریال می‌دهد: «شوالیه‌ آواره»، «شمشیر قسم خورده» و «شوالیه‌ی مرموز»، و جرج آر. آر. مارتین بارها اعلام کرده است که قصد دارد به این مجموعه بیافزاید و داستان‌های بیشتری بنویسد ( آره، باشه، هروقت با چشم دیدیم باور می‌کنیم). هر سه داستان تحت عنوان شوالیه‌ای از هفت پادشاهی منتشر شده است؛ عنوانی که به فصل هشتم و آخرین فصل بازی تاج و تخت اشاره دارد، فصلی که با شوالیه شدن برین از تارث به اتمام رسید.

بنابر گفته‌ ورایتی، هنوز نویسنده‌ای به پروژه افزوده نشده است «اما این برای اچ‌ بی‌ او در اولویت امور قرار دارد». با توجه به سال داغونی که اچ‌ بی‌ او داشته، چنین چیزی قابل باور است.

اما حالا پس از انتشار خبر دست‌ اول ورایتی، اینترتینمنت ویکلی نیز وارد کار شد. به گفته‌ی آنان اچ‌ بی‌ او در صدد است تا ایده‌های دیگری از جهان آتش و یخ را به ثمر رساند و اینکه «سریال پیش‌ در آمدی بر اساس داستان شورش رابرت» در نظر گرفته شده است.

آن‌ها تایید کردند که «تمام این برداشت‌ها پیش‌ درآمدهایی‌ است که در وستروس و اسوس پیش از وقوع حوادث گات اتفاق افتاده است؛ هیچ ادامه یا اسپین‌ آفی در مورد خود مجموعه در دستور کار قرار نگرفته است.»
به نقل از اینترتینمنت ویکلی، اچ‌ بی‌ او قصد دارد برای بازی تاج و تخت دقیقاً همان‌کاری را کند که دیزنی و دیزنی+ برای جنگ‌های ستاره‌ای کردند. با تمام این‌ها در حال حاضر « هیچ پروژه‌ ای به‌صورت رسمی در دستور کار قرار نگرفته است، ایده‌ها در جریان است و امکان تغییر وجود دارد.»

این خبر فوق‌العاده‌ امروز بود دوستان! سال‌هاست که التماس می‌کنیم تا سریالی درباره شورش رابرت و دانک و اگ ساخته شود اما آن‌ها می‌گفتند نه. ما هم می‌گفتیم باشد، عیبی ندارد. ۲۰۲۱ تا اینجا سال چندان بدی به‌نظر نمی‌رسد.

دانک و اگ هنوز در مرحله اولیه‌ پیش‌تولید قرار دارد، اما این هیچوقت جلوی ما را نگرفته تا درباره‌ی تیم بازیگری‌ اش خیال‌ پردازی نکنیم.

۱ دیدگاه

  1. همون سریال اتش و خون می تونه سامل اینم باشه
    می تونین برای هر سیزن یک اسم بذارین که سامل یک دوره تاریخی و اتفاقاتش می شه
    به شنر من این سریال جدید اتش و خون قابلیت داره کلی با جزییات و داستان هاش طولانی بشه برای سال ها تضمین می کنه بیننده هاشو
    خرد کردن یک داستان بزرگ به چند تا کوچیک ضعیف ش می کنه به خصوص ممکنه از نظر روایت و کیفیت هم متفاوت باشن که باز این دل مخاطب و می زنه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*