خانه > اخبار > اخبار سریال > جان بردلی (سمول تارلی) می‌گوید که احتمالاً نباید سم از نبرد وینترفل جان سالم به در می‌برد

جان بردلی (سمول تارلی) می‌گوید که احتمالاً نباید سم از نبرد وینترفل جان سالم به در می‌برد

قسمت سوم فصل هشتم با نام «شب طولانی» که به نبرد وینترفل اختصاص داشت، هفته‌ی گذشته پخش شد؛ هواداران نگران شخصیت‌های محبوبشان بودند و احتمالاً از این‌که آن‌ها زنده بمانند خوشحال می‌شوند. با تشکر از خدایان قدیم و جدید، خاندان تارلی با زنده ماندن سم هنوز پابرجاست. هرچند جان بردلی که نقش سم را ایفا می‌کند قبل از خواندن فیلمنامه اینطور فکر نمی‌کرده.

جان بردلی که در برنامه‌ی «الن دی‌جنریس» حضور داشت، گفت که قبل از خواندن فیلمنامه توقع داشته که سم در نبرد وینترفل کشته شود.

الن خطاب به جان بردلی گفت:

«من فکر می‌کنم که تو نباید زنده می‌ماندی، اینطور نیست؟ نمی‌دانم چطور از آن وضعیت سالم بیرون آمدی، آدم‌های زیادی دائماً در اطرافت کشته می‌شدند و تو از تمام آن کشت و کشتارها سالم بیرون آمدی.»

جان بردلی گفت که سم احتمالاً باید کشته می‌شد. او در حالی که می‌خندید گفت:

«آره… من هم فکر نمی‌کردم که قرار است زنده بمانم. چون همیشه با یک چشم سراغ فیلمنامه می‌رفتم و استرس داشتم که قرار است چه چیزی بخوانم. و مردم دائم می‌گفتند که «سم نباید بمیره»، «سم خیلی مهمه»، «سم خیلی دوست داشتنیه» و من با خودم می‌گفتم که خدایا، مگر شما این سریال را ندیده‌اید؟ دوست‌داشتنی بودن یا مهم بودن در این سریال اهمیتی ندارند. در بازی تاج و تخت هیچ‌کس در امان نیست.»

حالا سه قسمت تا پایان سریال باقی مانده، سه قسمت حیاتی. تصور کنید که این حقیقت تلخ در حال رخ دادن است. جان بردلی می‌گوید که آن‌ها یک پایان را فیلمبرداری کرده‌اند، هرچند سازندگان سریال (بنیوف و وایس) می‌گویند که بازیگران فقط «فکر می‌کنند» که پایان را می‌دانند!

جان بردلی در این خصوص می‌گوید:

«من نمی‌دانم که چه چیزی را می‌دانم. شاید احتمالاً بدانم، اما قرار نیست بدانم که چه چیزی می‌دانم تا زمانی که بدانم که می‌دانم»

ما که حسابی گیج شدیم! نظر شما چیست؟

۲ دیدگاه

 1. آریا دقیقا همین جایی که نایت کینگو میکشه ، جان رو میبینه و وقتی جان میگه چطور ندیدمت ( پشت سرم بودی ) بهش میگه چطور خنجر به قلبت خورد و نمردی… و حالا میبینیم آریا تو این قسمت همون مکان به طور پنهانی از پشت به سمت نایت کینگ میاد ( مثل لحظه ی جان ) و به قلبش خنجر میزنه.
  نکنه جان اصلا نایت کینگ قبلیه بوده؟؟ نایت کینگ با جان کاری نداشت. تو هارد هورم هم خاص نگاش کرد.
  از طرفی کلاغ سه چشم به برن گفت که اون تو رو لمس کرد. قبل از اون برن نمیخواست اینجوری بشه و با کلاغ سه چشم بحث میکرد ولی بعد از اون لمسه برن عوض شد. نایت کینگ ویسیروین و بچه های کرستر رو هم همین جوری عوض کرد.
  به هر حال داستان نایت کینگ تموم نشده بخصوص که سه تا قسمت دیگه مونده.
  بعدشم چرا وینتر فل؟؟ یعنی سقوط زمستان؟

 2. توی تریلر قسمت ۴ اژدهای جان هم مثل اژدهای نایت کینگ سوراخ سوراخ شده. دقت هم کنید حتی افتادنشون هم شبیه همه.
  حالا نمی خوام با اینا تئوری بدم ولی فکر هم نکنم نایت کینگ همین جا تموم شه… حتی خودشم نباشه داستانش ادامه داره

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*