خانه > اخبار > اخبار سریال > کیت هرینگتون به طرفداران بازی تاج و تخت در پی نبرد وینترفل در قسمت «شب طولانی» تسلی خاطر می‌دهد!

کیت هرینگتون به طرفداران بازی تاج و تخت در پی نبرد وینترفل در قسمت «شب طولانی» تسلی خاطر می‌دهد!

شاه شب مرده است. زمستان تمام شده است و ما پیروز شدیم‌. شاید هم نه. در بازی تاج و تخت، شرایط به ندرت همانی باشد که به نظر می‌رسد و حالا که شخصت شرورِ آخرالزمانی سریال حذف شده است، پیش بینی اینکه چه اتفاقی می‌افتد سخت است. کیت هرینگتون در مصاحبه با «اینترتینمت ویکلی» گفت که طرفداران در قسمت چهارم اتفاقات بیشتری خواهند دید. مرگ‌های بیشتری داریم، زخم‌هایی که التیام پیدا میکنند و دشمنی از جنوب که با آن روبرو خواهیم شد. نمی‌دانم چه انتظاری داشته باشم اما به لطف هرینگتون، برای قسمت بعدی هیجان زده‌ام:

«یکی از قسمت‌های موردعلاقه‌ام، قسمت چهارم هست، چون شخصیت‌ها به ظاهر به آنچه که نیاز دارند میرسن. دنیا دیگه در امانه. جشن می‌گیرن و با دوستانی که از دست دادن وداع می‌کنن. ولی به عنوان مخاطب شاید بگین «قسمت چهار، یه اتفاقی میوفته.» و اینش باحاله چون به نظرم شخصیت‌های سریال هم از این موضوع آگاهن. یه ویژگی پیچیده و معذب کننده. خیلی شکسپیرگونه‌ست.»

حالا که بحث شکسپیر شد، این یعنی هرینگتون به پایان عاشقانه‌ی رمئو وژولیت برای جان اسنو و دنی اشاره کرد؟ آخرش قلبمان می‌ایستد.قسمت چهارم ۸۰ دقیقه خواهد بود. یعنی حدوداً به اندازه «شب طولانی» که طولانی‌ترین قسمت در تاریخ این سریال بود. دیوید ناتر که دو قسمت اول این فصل را کارگردانی کرده، دوباره به جایگاهش، یعنی پشت دوربین‌ها باز می‌گردد. جان اسنو در نبرد وینترفل بیشتر در آسمان بود تا زمین. و سواری اژدهایش شگفت انگیز به نظر می‌رسید ولی هرینگتون نگرانی‌هایی داشت:

«یکم عصبی بودم که منو سوار اژدها کردن. اینطوری نتونستم توی جنگ زمینی همراه بقیه بجنگم. باحال به نظر می‌رسید ولی چیزی نبود که می‌خواستم. می‌خواستم برگردم روی زمین. اینکه جان می‌تونه سوار اژدها بشه یعنی باید این کارو بکنه ولی جایگاه اصلیش روی زمینه، همراه شمشیر زن‌ها. ولی می‌تونم بگم کل اون قسمت مسخره بود»

۲ دیدگاه

  1. کاملا درسته نظری که داشته ، حالا تصمیم سازنده ها این بوده و کاریش نمی شده کرد
    شما کافیه استایل نشستن روی اژدهای شاه شب رو مقایسه کنید با دنریس و جان ببینید اون چقدر ابهت داشت در مقابل این دو تا

  2. چرا تسلی خاطر؟ این حرفها دقیقا به چه دلیل گفته میشه؟ کیت هرینگتون میگه قسمت چهارم خیلی خوبه. امیلیا کلارک میگه قسمت پنجم خیلی عالیه. لابد آیزاک همپستد رایت هم میگه قسمت ششم محشره.
    آخه واسه چی؟ مگه قسمت سوم به قول خودشون بزرگترین شاهکار کل تاریخ تلویزیون نبوده؟؟ مگه نمیگن که طبق نظر بینندگان، امتیاز نه و هشت دهم یا نه و نه دهم از ده را گرفته؟؟ پس این حرفها و این دلداریها برای چیه؟؟ کمی مشکوک نیست؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*