خانه > اخبار > اخبار سریال > کیت هرینگتون درباره افکار جان اسنو پس از فهمیدن هویت واقعی‌اش گفت

کیت هرینگتون درباره افکار جان اسنو پس از فهمیدن هویت واقعی‌اش گفت

هشدار اسپویل برای کسانی که هنوز قسمت اول را ندیده‌اند.

حدود هشت سال است که بازی تاج و تخت در حال پخش است، و این سریال حول یک راز بزرگ می‌چرخد. جان اسنو فرزند مشروع ریگار تارگرین و لیانا استارک است. در فصل قبلی ما متوجه این ماجرا شدیم، اما آن زمان هنوز یک شخص مهم بود که این جریان را نمی‌دانست…خود جان اسنو. در قسمت اول فصل هشت، جان بالاخره این ماجرا را فهمید. حال کیت هرینگتون، بازیگر شخص جان اسنو، از افکار جان هنگام فهمیدن این ماجرا سخن می‌گوید.

کیت هرینگتون در مصاحبه‌ای با «اینترتینمنت ویکلی» گفت که حقایق فاش شده در قسمت اول برای جان «ناراحت کننده‌ترین چیز ممکن در دنیا» بود.

«اگر جان می‌تونست برگرده به گذشته و بگه «مهم نیست می‌خوای درباره چی حرف بزنی، به من نگو»، این کار رو می‌کرد. و از اینکه این ماجرا رو نمی‌دونست خوشحال می‌شد.»

او گفت که این ماجرا باعث پیش‌بینی ناپذیر شدن او می‌شود:

«پیش‌بینی رفتار جان کار سختی نیست. او خیلی کارهای غیر قابل پیش‌بینی انجام نمی‌ده. [اما] اگر بخواهید دست روی لحظات حساسی که نمی‌شه آن‌ها را پیش‌بینی کرد بذارید، این یکی از آن لحظات هست. او چنین حقیقت مهمی رو متوجه می‌شه. نه تنها می‌فهمه مادرش کی بوده، بلکه متوجه می‌شه عاشق کسی هست که باهاش نسبت خونی داره. بازی در چنین نقشی برای هر بازیگری سخته، این یه فیلم دو ساعته نیست، این شش قسمت از یک سریال هست که بازیگرش متوجه این ماجرا شده.»

کیت همچنین اشاره کرد که این قضیه چگونه جان اسنو را آشفته کرده:

«نکته این هست که بیننده‌ها از قبل می‌دونن، پس این ماجرا اون‌ها رو غافلگیر نمی‌کنه. اما جان قراره بگه «داری می‌گی بابام بهم دروغ گفته؟ بابای من، شرافتمندترین مردی که تو زندگیم می‌شناختم؟» در اون لحظه سمول برای جان هیچ اهمیتی نداره. اگه متوجه بشه سمول داشته دروغ می‌گفته بدون اینکه به دوستیشون فکر کنه، می‌گیره کتکش می‌زنه. او احساس ترس می‌کنه و تو دلش به سم می‌گه «بهتره که راستشو بگی، و اگه بفهمم من رو دست انداختی…» متوجهید؟ امیدوارم به این شکل داستان پیش بره.»

کیت همچنین درباره عدم علاقه جان نسبت به تاج و تخت، و ناراحتی او برای آنکه فکر می‌کند زندگی‌اش در خطر است صحبت کرد. ما، پس از پخش قسمت دوم سریال شاهد واکنش بیشتری از جان اسنو نسبت به این واقعه خواهیم بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*