خانه > اخبار > اخبار سریال > عصبانیت طرفداران از دست آلفی آلن (تیان گریجوی) بخاطر لو دادن مرگ تیان

عصبانیت طرفداران از دست آلفی آلن (تیان گریجوی) بخاطر لو دادن مرگ تیان

قسمت سوم سریال چند روز پیش پخش شد. این قسمت که تماماً جنگی بود و عنوانش «شب طولا‌نی» بود، لحظات بزرگ و مرگ‌های زیادی داشت. یکی از این مرگ‌ها که از مهم‌ترین آن‌ها بود، مرگ تیان گریجوری بود، که در لحظات پایانی این قسمت رخ داد. هرچند آلفی آلن این مرگ را برای طرفداران لو داد!

آلفی آلن که نقش تیان را ایفا می‌کرد که نقش‌اش بالا و پایین زیاد داشت و از عمده شخصیت‌های خاکستری سریال بود که مدتی نقش منفی و مدتی نقش مثبت داشت، و روند شخصیتی او تغییرات زیادی داشت. در قسمت «شب طولانی» او به پایان کار خود رسید، در حالی که از برن محافظت می‌کرد برای نجات او به سمت شاه‌شب حمله‌ور شد و توسط شاه‌شب کشته شد.

آلفی آلن با انتشار این پست در صفحه‌ی اینستاگرامش باعث عصبانیت عده‌ای از طرفداران شد، این پست که مدت کمی بعد از قسمت سوم منتشر شد، عکسی از زره سوراخ تیان است و در کپشن آن به جز یک اموجی قلب شکسته شده که تأیید مرگ اوست، چیزی دیده نمی‌شود.

برخی از طرفداران در کامنت‌ها عصبانیت خود را نشان دادند و به او گفتند که مرگ تیان را برای‌شان لو داده. خب، مدتی‌ست که طرفداران نارضایتی‌هایی دارند و حالا اینجا فرصت را غنیمت شمردند و کمی حرص خود را خالی کردند.

هرچند صفحه‌ی اینستاگرام آلفی آلن بعد از پخش این قسمت جهش در تعداد دنبال‌کنندگانش را شاهد بود، و چیزی حدود صدهزار نفر به آمار دنبال‌کنندگانش اضافه شد.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*