خانه > اخبار > اخبار سریال > «مت اسمیث» در ابتدا به بازی در نقش «دیمون» علاقه‌ای نداشت!

«مت اسمیث» در ابتدا به بازی در نقش «دیمون» علاقه‌ای نداشت!

از آغاز HOTD زمان زیادی نمی‌گذرد، با این حال طرفداران از همین الآن شروع به انتخاب شخصیت‌های مورد‌علاقه‌ی خودشان کرده‌اند، آ‌ن‌ها توجه ویژه‌ای به شخصیت «دیمون تارگرین»، برادر جوان‌تر و سرکش شاه ویسریس تارگرین اول دارند. فرقی ندارد دزدیدن تخم اژدها باشد یا بریدن اندام‌ها، دیمون تارگرین هر وقت حضور داشته باشد، حوصله‌تان سر نمی‌رود.

نقش دیمون توسط «مت اسمیث» اجرا می‌شود، که بیشتر به عنوان دکتر یازدهم در سریال «Doctor who» یا شاهزاده فیلیپ در سریال «The Crown» شناخته می‌شود. پیش از پخش سریال، بسیاری شک داشتند که اسمیث می‌تواند از پس این نقش بر بیاید یا خیر، اما او به سرعت جواب «بله» را گذاشت کف دستشان!

اما ظاهراً، اسمیث در رابطه با این نقش اطمینان کافی را نداشته، او می‌گوید:

«من توی یه پارکینگ بودم که مدیر برنامه‌هام بهم زنگ زد و گفت «یه نقش توی اسپین‌آف جدید سریال بازی تاج و تخت بهم پیشنهاد شده» و من هم گفتم «اوه، مطمئن نیستم، نقشش سخته، مگه نه؟ نقش سختیه. قبلاً هم با این موارد روبه‌رو نشدیم؟»، اما پیشنهادشون رو پس نگرفتن و بعد باز هم پیشنهاد دادن و من رفتم برای تست و دیگه نتیجه‌ش مشخصه.»

او می‌گوید:

«دیمون پتانسیل زیادی داره، من عاشق رابطه‌ش با برادرشم. شخصیت محشریه، چون هیچ‌وقت نمی‌دونید حرکت بعدی‌ش چیه و به چی فکر می‌کنه، من این ابهامش رو دوست داشتم، بی‌رحمی خاصی تو شخصیتشه و به‌نظرم جذاب اومد که یه شخصیت این‌قدر می‌تونه کارهای بد انجام بده اما خودش فکر نمی‌کنه که اعمالش این‌قدر بد باشن.»

ظاهراً بازیگر نقش شاه ویسریس نیز روی آمدن اسمیث به سریال تأثیر داشته است، اسمیث می‌گوید:

«متوجه شدم که «پدی کانسیدن» هم تو این سریال بازی می‌کنه و نقش شاه ویسریس رو داره، من پدی رو خیلی تحسین می‌کنم و همیشه دوست داشتم کنارش بازی کنم، و این مسئله عامل بزرگی در پذیرفتن این نقش بود.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*