خانه > اخبار > اخبار سریال > میگل ساپوچنیک شورانر و کارگردان سریال خاندان اژدها، از تیم ساخت این سریال برای فصل دوم کناره‌گیری کرد. «آلن تیلور» در فصل دوم اضافه خواهد شد.

میگل ساپوچنیک شورانر و کارگردان سریال خاندان اژدها، از تیم ساخت این سریال برای فصل دوم کناره‌گیری کرد. «آلن تیلور» در فصل دوم اضافه خواهد شد.

به گزارش هالیوود ریپورتر، میگل ساپوچنیک شورانر و کارگردان سریال خاندان اژدها، از تیم ساخت این سریال برای فصل دوم کناره‌گیری کرد.

تغییرات بزرگی در خاندان اژدها اتفاق افتاده است، میگل ساپوچنیک، شورانر و کارگردان سریال جدید و موفق خاندان اژدها از این نمایش فانتزی کناره‌گیری می‌کند.

منابع می‌گویند که ساپوچنیک پس از سه سال تلاش طاقت‌فرسا برای پیش‌درآمد بازی تاج و تخت، از سریال خارج می‌شود. همچنین ساپوچنیک برای توسعه‌ی پروژه‌های جدید با HBO قرارداد بسته است.
همچنین سریال خاندان اژدها یکی دیگر از کارگردانان کهنه‌کار بازی تاج و تخت یعنی «آلن تیلور» را به‌عنوان شورانر و کارگردان قسمت‌های متعددی از فصل دوم استخدام کرده است.

ساپوچنیک در بیانیه‌ای اعلام کرد

«کار کردن در دنیای بازی تاج و تخت در چند سال گذشته یک افتخار و یک امتیاز برای من بوده است، به ویژه گذراندن دو سال اخیر با خاندان اژدها و بازیگران و دست‌اندرکاران آن. من به آن‌چه در فصل اول انجام دادیم بسیار افتخار می‌کنم و از واکنش مشتاقانه‌ی بینندگان بسیار خوشحالم. تصمیم‌گیری برای ادامه‌ی کار فوق‌العاده سخت بود، اما می‌دانم که این انتخاب برای من، از نظر شخصی و حرفه‌ای، مناسب است. با این حال، وقتی این کار را انجام می‌دهم، از اینکه می‌دانم آلن به این سریال خواهد پیوست، عمیقاً احساس آرامش می‌کنم. او کسی است که مدت‌هاست می‌شناسم و به او احترام می‌گذارم و معتقدم این سریال ارزشمند نمی‌تواند در دستان امن‌تری باشد. من بسیار خوشحالم که بخشی از HBO و خانواده‌ی خاندان اژدها هستم و البته برای رایان و تیمش آرزوی موفقیت و بهترین‌ها را در فصل ۲ و بعد از آن دارم».

به گزارش هالیوود ریپورتر «آلن تیلور» کارگردان تحسین شده ی بازی تاج و تخت به تیم ساخت سریال خاندان اژدها در فصل دوم اضافه خواهد شد.


لازم به ذکر است« آلن تیلور» شش قسمت از سریال بازی تاج وتخت را کارگردانی کرده است که این قسمت ها به شرح زیر است:

فصل اول:

قسمت ۹: بیلور
قسمت ۱۰: آتش و خون

فصل دوم:

قسمت ۱: شمال به خاطر می سپارد
قسمت ۲: سرزمین های شب
قسمت ۸: شاهزاده ی وینترفل
قسمت ۱۰: والار مورگولیس

فصل هفتم:

قسمت ۶: آنسوی دیوار

«آلن تیلور»در طی فعالیت حرفه ای خود دو جایزه ی معتبر HUGU awards & EMMY را کسب کرده و همچنین در آثار زیر به عنوان کارگردان حضور داشته است:

Game of thrones
Sopranos
Rome
Lost
Law and order
Sex and the city
Oz
Six Feet Under
Mad Men
Thor: the dark world
Terminator Genisys

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*