خانه > اخبار > اخبار سریال > دو ملکه‌ی خاندان اژدها ترجیح می‌دهند که با کمک هم وستروس را اداره کنند

دو ملکه‌ی خاندان اژدها ترجیح می‌دهند که با کمک هم وستروس را اداره کنند

رکسانا حدادی نویسنده‌ی مجله‌ی نیویورک و منتقد سینما به تازگی مصاحبه‌ای با اما دآرسی و اولیویا کوک انجام داده و از آن‌ها راجع به سریال سوالاتی پرسیده است.

حالا که فصل اول تموم شده احساس خودتون رو در یک کلمه توصیف کنید.

اما دآرسی: «کلمه‌ی من «ناتمام» خواهد بود چون که من و لیو هنوز قسمت نهم و دهم رو تماشا نکردیم.»

اولین و آخرین صحنه‌ای که در کنار هم بودید کجا بود؟

اما دآرسی: «اولین صحنه‌ای که در کنار هم بودیم…»
اولیویا کوک: «مراسم سوگواری.»
اما دآرسی: «بله در قسمت هفتم. و صحنه‌ی آخر هم شام قسمت هشتم بود.»

آیا در فضای میان آن دو صحنه چیزی در رابطه‌ی شما به‌عنوان دوست و یا بازیگر تغییر کرد؟

اما دآرسی: «بله؛ مراسم سوگواری درست در ابتدای فرآیند بود و تا زمان فیلمبرداری شام حدود ده ماه با هم در قلعه زندگی کردیم.»
اولیویا کوک: «احساس می‌‌کردم بالاخره متوجه شدم که شخصیت من چه کسی بوده و در خصوص رینیرا می‌توانستم خیلی بیشتر از گذشته به وی نفوذ کنم.»

سلامتی‌های آلیسنت و رینیرا برای من بیشتر شبیه به نامه‌های عاشقانه بود. چطور به اون لحضه‌ی آشتی نزدیک شدید؟

اولیویا کوک: «من کمتر به یک نامه‌ی عاشقانه فکر می‌کنم. بیشتر یک کارت متشکرم بود و یک گام در مسیر درست.»
اما دآرسی: «سلامتی‌ها بیشتر برای اعلام وجود شکاف و اشاره به آن بود. اون‌ها درون بازی‌ای تلخ و سنگی حبس شده‌اند و سعی در خنثی کردن قدرت‌های یکدیگر دارند.»

به نظر شما شخصیت‌ها در در طول شش سال فاصله بین قسمت‌های هفت و هشت چه کار می‌کردند؟

اولیویا کوک: «ما با رایان و میگل راجع به این غیبت شش ساله صحبت کردیم. آلیسنت به مذهب روی آورد تا بتواند به کمک آن خشم خود را کنترل کند. او خیلی سنجیده‌تر، باملاحظه‌تر و از نظر احساسات کاملاً بسته‌تر است و بعد از گذراندن شش سال در قلعه با متحدان کم می‌خواهد بیشتر شبیه به یک کتاب بسته باشد. آلیسنت با افراد زیادی ارتباط برقرار نمی‌کند و سعی می‌کند روی فرزندانش کنترل داشته باشد. اما هر سه‌ی آن‌ها شخصیت‌های منحصربه‌فردی دارند و نزدیک‌ترین رابطه را با ایموند دارد.»
اما دآرسی: «چیزی که به من در این پرش زمانی کمک کرد این بود که رینیرا و خانواده‌اش در دراگون‌استون بودند و انتظار این را دارند که به بارانداز پادشاه برگردند.»

چالش بازپس‌گیری جایگاه در میان آن شکاف برای رینیرا وجود دارد و سوال اصلی این است که آیا هنگام بازگشت به خانه‌ی پدر می‌تواند جایگاه خودش را پس بگیرد؟ اگر نسخه‌ای وجود داشت که آلیسنت و رینیرا می‌توانستند با هم وستروس را اداره کنند به نظر شما این همکاری چگونه پیش می‌رفت؟

اما دآرسی: «در این سناریو رینیرا به رهبری کاملاً مردانه تبدیل می‌شد، درست همان چیزی که مردم انتظار دارند که باشد، اما آلیسنت در واقع مهارت‌های لازم برای مدیریت و برنامه‌ریزی را دارد.»
اولیویا کوک: «صبور و کمی منطقی‌تر. درست مثل یین و یانگ. خیلی خوب می‌شد.»

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*