خانه > اخبار > اخبار سریال > اولین گروه از حاضران در مراسم اِمی ۲۰۱۹ معرفی شدند

اولین گروه از حاضران در مراسم اِمی ۲۰۱۹ معرفی شدند

مراسم اهدای جوایز اِمی به زودی برگذار می‌شود. آکادمی تلویزیون اولین گروه از مجریان، اهداکنندگانِ جوایز و حاضرانِ در مراسمِ ۷۱مین دورۀ جوایز اِمی که در ۲۲ سپتامبر برگذار می‌شود را اعلام کرد. جای تعجبی ندارد که مثل دوره‌های قبلی، بازیگران سریال بازی تاج و تخت نقش پررنگی در مراسم فرش قرمز خواهند داشت. ولی امسال بازیگران و عوامل سریال حضور گسترده‌تر و پرتعدادتری نسبت به سال‌های پیش خواهند داشت.

طبق اعلام رسمی وب‌سایت اِمی ستاره‌های سریال بازی تاج و تخت و همچنین کاندیداهای دریافت جوایز این دوره مثل الفی الن، گوئندولین کریستی، امیلیا کلارک، پیتر دینکلیج، کیت هرینگتون، لنا هدی، سوفی ترنر، کاریس فن‌هاوتن، نیکولای کاستر والدو و میسی ویلیامز در مراسم امسال شرکت خواهند کرد.

آنجلا باست، استفان کلبر، وایولا دیویس، مایکل داگلاس، تراجی پی.هنسون، ترنس هاوارد، جیمی کیمل، پیتر کراوزه، ست مایرز، بیلی پورتر، نائومی واتس و زندیا هم در این مراسم حاضر می‌شوند.

آنجلا باست، امیلیا کلارک و بیلی پورتر

مراسم اهدای جوایز اِمی در سالن تئاتر مایکروسافت در لس آنجلس برگذار می‌شود و پخش زندۀ آن از شبکۀ فاکس در دوشنبه ۲۳ سپتامبر ساعت ۴:۳۰ تا ۷:۳۰ صبح به وقت ایران انجام می‌شود.

سریال بازی تاج و تخت برای دریافت ۳۲ جایزه نامزد شده است. که این یک رکورد تاریخی برای این سریال است. ولی در بعضی از دسته‌ها، سریال بازی تاج و تخت چند کاندیدا دارد و درواقع با خودش رقابت می‌کند. این موضوع باعث تقسیم آرای مربوط به سریال می‌شود که ممکن است به ضرر کاندیداهای سریال تمام شود.

در هرحال خیلی جالب است که یکبار دیگر بازیگران سریال را در حال عبور از فرش قرمز ببینیم!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*