خانه > اخبار > اخبار سریال > David Benioff و Dan Weiss :منتظر بهترین صنحنه پیکار بازی تاج و تخت باشید.

David Benioff و Dan Weiss :منتظر بهترین صنحنه پیکار بازی تاج و تخت باشید.

در آخرین اپیزود بازی تاج و تخت که در روز یکشنبه  پخش شد ابرین مارتل به عنوان قهرمان تیریون، داوطلب نبرد در محکمه تیریون شد. این نبرد برای

ابرین آسان نخواهد بود چون او باید با انتخاب نیرومند لنیستر ها، کوه مواجه شود. او بالاخره فرصت این را خواهد یافت تا از کسی که باور دارد به خواهرش ایلیا هتک حرمت کرده و او را به قتل رسانده است انتقام بگیرد.

گردانندگان این سریال David Benioff  و Dan Weiss  در مصاحبه ای با سرگرمی هفتگی درباره قسمت بعدی سریال و صحنه نبرد ابرین و کوه صحبت کردند و اطمینان دادند که هفته بعد تماشاچیان از این صحنه به عنوان بهترین صحنه نبرد بازی تاج وتخت که آن ها تاکنون ساخته اند یاد می کنند.

Weiss در همین رابطه می گوید: ” این صحنه فقط ضربه زدن انسان ها با شمشیر و نیزه به یکدیگر نیست. این صحنه مجموع ۲۰ سال خشم و نفرت و اشتیاق برای انتقام است که این بخش ها به خوبی ( توسط مسئول تیم بدل کاری پائول هربرت و استاد شمشیر زنی اسمیف) کنار هم قرار داده شده است. این نبرد چیزی فراتر از انتظارات ما را منتقل می کند.”

۳ دیدگاه

  1. روس بولتون

    حتما همین طور خواهد بود!

  2. همچین نبرد جالبی هم نبود. کوه فاقد تکنیک و خیلی خشک و کند بود. این مبارزه میتونست خیلی بهتر از اینها باشه.کوه با این همه اسم و آوازه و ادعا فقط دوسه تا حمله خرکی و کند و قابل پیشبینی انجام داد. مثلا قرار بود بهترین مبارزه سریال باشه.!!!!! پیف.

  3. باید هیتمن وارد بازی تاج وتخت بشه تا یه جنگ تمام عیار رخ بده اونوقت میبینید که با یک رولور ساده و ده تا دونه فشنگ تخت آهنی رو چه عرض کنم بلکه تمام وستروس و اسوس و…. رو صاحب میشه.
    فکر کنم مارتین هم به همین فکر میکنه. آخه بهترین و راحت ترین وسریعترین راه واسه کشتن شخصیتهای داستان همینه.
    عنوان فصل بعدی: ” و هیتمن وارد میشود “.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*