خانه > اخبار > اخبار سریال > میسی ویلیامز فکر می‌کرد آریا سرسی را در Game Of Thrones خواهد کشت.

میسی ویلیامز فکر می‌کرد آریا سرسی را در Game Of Thrones خواهد کشت.

بسیاری از طرفداران بازی تاج و تخت تصور می‌کردند آریا استارک کسی است که کار سرسی لنیستر را یکسره می‌کند. و میسی ویلیامز هم با آنان هم عقیده بود.
با رسیدن فصل آخر بازی تاج و تخت بسیاری از طرفداران این تئوری را مطرح کردند که آریا استارک انتقام خود را بگیرد و سرسی لنیستر ظالم را بکشد. گذشته از این‌ سرسی سال‌ها در لیست مرگ آریا بود. از زمانی که در کشتن پدر آریا دست داشت، همه منتظر بودند این اتفاق بیفتد.
اما اینگونه نشد و بسیاری از طرفداران تعجب کردند، که شامل خود میسی ویلیامز نیز می‌شد.
در تکه‌ای از کتاب پر از جزئیاتِ «آتش نمی‌تواند اژدها را بکشد: بازی تاج و تخت و داستان رسمی ناگفته حماسهٔ سریال» آمده که این بازیگر ۲۳ ساله گفته که در تمام طول سریال «گمان می‌کرده که این انگیزۀ اصلی آریا بوده»:

حتی تا آن لحظه‌ای که سرسی در کنار جیمی بود من تصور می‌کردم که الآن است که جیمی صورتش را بردارد و معلوم شود که او آریا است و هردوی آن‌ها می‌میرند. من دوست داشتم آریا سرسی را بکشد حتی اگر برای انجام اینکار خودش هم می‌مُرد.

در آخر سرسی در کنار برادرش با مرگ روبرو شد. در حالی که رد کیپ در اطراف آنها فرو می‌ریخت، زیر آجرها دفن شدند. برای برخی این لحظۀ حساسی برای این دو شخصیت بود چون در کل سریال به ندرت پیش‌آمده بود که این دو شخصیت در این حد آسیب‌پذیر بوده باشند. برای برخی دیگر هم صحنۀ سرسی و جیمی یک نمایش بیهوده و یک همدردی لوس و تصنعی بود.

اما در مورد آریا، سگ شکاری به جایش انتقام گرفت و آریا زنده ماند تا در آن سوی دنیا باز هم بجنگد.

حالا که سریال بازی تاج و تخت به پایان خودش رسیده، میسی ویلیامز از تفاوت‌های حضور در این سریال پرمخاطب با حضور در نقش‌های عادی‌تر و زندگی‌اش به عنوان یک بازیگر معمولی می‌گوید.
او به تلگراف گفت: تاحدی برام سخت‌تر شده چون هرگز به من پاسخ منفی داده نشده بود.
و همچنین ادامه داد:

دومین جایی که من برایش تست دادم بازی تاج و تخت بود و مسیر حرفه‌ای من با اون شروع شد.
همیشه رقابت وجود دارد، مهم نیست که چقدر کار کرده باشید، همیشه در ایفای بعضی نقش‌ها شکست خواهید خورد.

۱ دیدگاه

  1. چرا اینجا اصلا اون مصاحبه جنجالی D&D و کتاب جدیدشون در مورد سریال کار نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    چند ماه پیش که اون مصاحبه جنجالی رو کردن یوتیوب و تمام سایت های انگلیسی حتی صفحه خبر گوگل منفجر شد!!!! تمام اینترنت بهشون فحش کشیدن الانم که با این کتاب جدیدشون ابعاد جدیدی از گندی که زدن رو شده چرا شما اونا رو کار نمی کنین؟؟؟؟

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*