خانه > اخبار > اخبار سریال > میلی بابی براون در تست بازیگری بازی تاج و تخت رد شده بود

میلی بابی براون در تست بازیگری بازی تاج و تخت رد شده بود

بنابر گفته براون، پیش از آن که نقش الون در Stranger Things را تصاحب کند، برای بازی در سریال بازی تاج و تخت تست داده بود، اما گرچه به سختی طالب آن نقش بود، موفق به گرفتن آن نشد.

در آن زمان، از بس دست رد به سینه‌اش زده بودند که کم کم به فکر کنار گذاشتن بازیگری بود. به گفته خودش «وقتی آن‌ها گفتند نه با خودم گفتم که اه چقدر بازیگری سخته».

در هر صورت اینکه میلی برای چه نقشی تست داده مشخص نیست. اما می‌شود حدس و گمان زد و شما هم می‌توانید بگویید که چقدر حدسم از واقعیت دور است.

اولین فصل Stranger Things در سال ۲۰۱۶ پخش شد، همان سالی که اچ‌ بی‌ او ششمین فصل بازی تاج و تخت را پخش کرد. این فصل به خصوص ما را با شخصیت پر سرو صدای کوچکی به نام لیانا مورمونت آشنا کرد، بانوی جزیره خرس . این نقش در نهایت قسمت بازیگر انگلیسی یعنی بلا رمزی شد و شرط می‌بندم که این نقشی بود که میلی بابی براون – که او نیز انگلیسی‌ ست، گرچه در Stranger Things با لهجه آمریکایی حرف می‌زند- مشتاق بازی بود.

زمان ساخت و سن هر دو بازیگر نیز یکی‌ است و رمزی تنها چند ماه از براون بزرگ‌تر میباشد .
به علاوه، نقش‌های زیاد دیگری نیست که بتوان گفت مناسب براون بوده باشد. شاید آریا استارک خوبی می‌‌شد، اما در آن زمان براون پنج شش سال بیشتر نداشت.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*