خانه > اخبار > اخبار سریال > خبرهایی از انتخاب بازیگران فصل ششم

خبرهایی از انتخاب بازیگران فصل ششم

got21

مدتی است که کار انتخاب بازیگران برای فصل ششم سریال شروع شده است. گرچه هنوز هیچ بازیگری برای نقش ها انتخاب نشده اما لیست بازیگران مورد نظر سازندگان که توسط سایت watchers on the wall منتشر شده است میتواند نکات قابل توجهی را در بر داشته باشد.

سازندگان از لو رفتن لیست اسامی بازیگران فصل پنج درس گرفته اند و اینبار نام کاراکترها را مشخص نکرده اند و تنها به بیان مشخصات آنها اکتفا کرده اند اما برای طرفداران حدس زدن این شخصیت ها کار سختی نیست. پس بی مقدمه سراغ شخصیت های مورد نیاز برای فصل شش میرویم.

 • دزد دریایی، مردی ۴۰ تا ۵۰ ساله. او دزد دریایی بدنامی است که وحشت را به تمام دریاهای جهان می آورد. باهوش، بی رحم و با اندکی دیوانگی! او ظاهر خطرناکی دارد و نقش زیادی در فصل آینده خواهد داشت.

به احتمال زیاد این دزد دریایی کسی جز یورون گریجوی عموی تیان باشد که خیلی ها انتظار می کشیدند او را در فصل پنجم ببینند و نسبت به حذف شدن این کاراکتر نگران بودند. البته ویکتاریون گریجوی هم میتواند با این توصیفات بخواند اما شکی نیست که تشابه یورون با این جزئیات بیشتر است.

 • پدر، مردی ۵۰ تا ۶۰ ساله. یکی از بهترین جنگجویان وستروس، مردی سخت گیر و بی احساس. کسی که هم در نبرد و هم در خانه اش نظم و انظباط نظامی را اجرا می کند. او نقش مهمی را در خط داستانی یکی از شخصیت های مهم سریال بازی خواهد کرد.

بی شک این توضیحات کسی غیر از رندیل تارلی پدر سمول تارلی نمی تواند باشد. کسی که دل خوشی از سم ندارد و استنیس هم در فصل ۵ از او به عنوان یک جنگجوی خوب یاد میکند.
سه بازیگر بعدی نیز به احتمال زیاد مادر، خواهر و برادر سم(دیکون) خواهند بود. احتمال میرود که سم به همراه گیلی در راه رفتن به اولدتان سری هم به خانه بزند.

 • مادر، زنی ۵۰ ساله، چاق و مهربان و زیبا. او ارتباط خوبی با یکی از فرزندان خود که نجابت وی را به ارث برده است دارد.
 • خواهر، ۲۰ ساله. دختری مهربان، دوست داشتنی و فروتن است.
 • برادر، حدودا ۲۵ ساله، ورزیده، شکارچی و شمشیرزن خوب. او ذکاوت چندانی ندارد اما فزند مورد علاقه پدرش است.
 • کاهن، مردی ۴۰ تا ۵۰ ساله. سرباز سابقی که به دنبال مذهب رفته است. سپتونی که در روستاها به کمک مردم میپردازد. مردی که جنگ های بسیاری را دیده است.

به نظر میرسد که این شخص سپتون مریبالد باشد اما عجیب است که چرا در فصل ۶ حضور دارد و نه در فصل ۵!

 • بازیگر زن، زنی ۴۰ ساله که در گروه نمایش دوره گرد فعالیت دارد. شوخ طبع و جذاب.
 • کاهنه، زنی ۲۰ تا ۳۰ ساله. زیبا و جذاب.
 • جنگجوی تندخو، مردی قد بلند، ۳۰ تا ۴۰ ساله. با اندام ورزیده. دو رگه.

همچنین سازندگان به دنبال سه پسر جوان میگردند که به نظر میرسد مربوط به یک فلش بک در داستان باشد:

 • پسر بزرگ، پسری ۱۰-۱۲ ساله که قرار است نقش ۷-۸ ساله را بازی کند. پسری باهوش که از سن خود بزرگتر نشان می دهد. قد بلند است اما چاق نیست. تنها در یک صحنه حضور دارد.
 • پسر ۱۲ ساله. پسری با موهای قهوه ای و چشمان آبی. باید لهجه شمالی داشته باشد. باید در صحنه ای به شمشیرزنی با شمشیر چوبی بپردازد.
 • پسری هفت ساله. پسری با موهای قهوه ای تیره، صورت باریک و چشمان سبز. او نیز باید لهجه شمالی داشته و با شمشیر چوبی بجنگد.

لازم به ذکر است که ند استارک نیز چشمانی سبز داشت و احتمال دارد فلش بکی به کودکی ند زده شود.

نظر شما چیست؟ فکر میکنید این نقش ها چه کسانی هستند؟

۶۰ دیدگاه

 1. ده مااااااه
  میفهمی ده ماااااه

  • درکت میکنم داداش تا ده ماه دبگه نابود میشیم من که یه بار دیگه کامل نگاه میکنم جزئیات یادم نره

 2. پس خدا رو شکر یورون گریجوی هست این سه تا پسر هم خیلی جالب ان

  • ایول یورون هم هست 🙂
   اگه یه نفر باشه که حریف این رمزی بشه همین یورونه!وحشی تر از این بشر وجود نداره

 3. مطمئناً این ۳تای آخری برندون، ادارد و بنجن استارک هستن.
  حدس میزنم که احتمالا برن اینارو از طریق ویروود میبینه.

 4. ۲۵ ساله برادر سم؟برادر سم که من فکر کنم باید سنش نصف سن سم باشه!
  بازیگر زن هم احتمالا یکی از تغییر چهره های آریاست.

 5. عجبا ! اچ بی او معما طرح میکنه 😐
  برادر مورد علاقه پدر رو که نوشته بود برای چند ثانیه فکر کردم میخوان کوئینتین رو نشون بدن، اما خب با وجود خواهر و مادری که داره نه به کوئینتین میخوره نه به گریف جوان 🙁 حیف که کانینگتون رو هم نمی بینیم 🙁

 6. این میتونه این امیدو بده ک فیلم فصلهای بعدی رو هم خواهد داشت.در ضمن فک کنم میخوان کتاب شش بیاد تا فیلم اسپویل نکنه.احتمالا فصل شش سریال راوی قسمت های نا گفته کتاب ۴و۵ میشه

 7. برو بابا من جان میخوام 🙁 کیت که تو مصاحبه میگه خداحافظی کرده !!!! پس چه جوری میگین واسه فصل شش هم قرار داد داره ؟

  • والا ما از چند نفر شنیدیم که خداحافظی کرد از چند نفر شنیدیم که نکرده ولی به احتمال زیاد نمیتونن حذفش کنن شاید تو فصل بع نباشه ولی کامل حذفش نمیکنن هنوز راز های زیادی در باریه جان حل نشده

 8. خوبه مارهای شنزار دیگه نیستن خیلی لوس بودن و جذابیتی به داستان نمیدادند

 9. آقا شاید بی ربط باشه رمان آتش یخ از کجا می شه بدست آورد

 10. آث میلاااااااان

  بانو سرسی با کمک روح پدر بزرگش به طرزفجیعانه ای میزنه انتقام خودشو از انجمن گنجشکها میگیره . بانو سرسی واقعا مظلوم واقع شده نباید این بلا سر هیچ انسانی بیاد .

  • آقای آث میلاااااان!
   لطفا کامنتهای سایت رو با کامنتهای تکراری اسپم بارون نکنید. لازم نیست یه کامنت رو زیر ده تا خبر بنویسید. حدود ۱۰تا از کامنتهای تکراریتون پاک شد. اگه تکرار بشه دسترسی کامنت گذاشتون بسته میشه.

 11. بانو سرسی با جونشم نمیتونه بهای جنایاتی که کردهروپس بده….بانو سرسی مستحق خیییییییلی بد تر از ایناس…باید میدادن بولتون ها پوستشو ذره ذره بکنن بجای تیون اون باید ریک باشه

 12. اره واقعا سرسی هرچی بکشه کم کشیده

 13. پس فصل بعد هم شاهد لخت شدنهای کاهنه و خواهر خواهیم بود. این مردیکه چشه؟ هر بازیگری رو که میاره دوست داره لخت شده شم ببینه. مریضه بخدا. خب یهویی سریال اسپارتاکوس رو ادامه میداد بهتر نبود؟

 14. رندیل تارلی و ویکتاریون و ارون از مهم ترین شخصیتهای داستان هستند که عجیب است در سریال حذف شده اند که این شخصیتها به شخصیتهای بالا می خورند همانطور که ذکر شده…جنگجو می تواند ان جوان از خاندان دین سر جرالد دین در دورن باشد که البته بعید است!! یا سر لین کوربری از شوالیه های وال و خاندان ارین..!!البته شاید..!! و امیدوارم باشند و یک شخصیت من در اوردی نباشد…!!

 15. اینهم لینک یک خبر جالب در مورد حضور هنرپیشه برکینگ بد در فصل ۶ سریال:
  http://thestudioexec.com/bryan-cranston-to-star-in-game-of-thrones و جالبه که نوشته قراره در نقش آدمکشی بازی کنه که برای کشتن جان اسنو استخدام میشه!

 16. یه اسپویل خیلی خفن از جان 🙂
  تو فصل شیش منتظرت هستیم

 17. دختره ازش میپرسه اگه تو دنیای گیم او ترونز بودی دوست داشتی کدوم باشی که شامل خودتم میشه..جان هم میگه دوست دام وارگ باشم…دوست دارم…دوست دارم خودمو بزارم داخل یه گرگ!!بعد از اون خندش معلومه یه سوتیه بد داده…و همه میخندن و دست میزنن براش..سمت راستیش میگه بیاین همینجا تمومش کنیم.. دیگه نمیتونه از این بهتر بشه..بد یاروهه نمیفهمم کلمه اول رو چی میگه بعد میگه فصل شیش..

 18. منتظر حضور قدرتمند آهن زادگان در فصل شش. کاهن به نظر خیسمو میاد.

  • گفته سپتون، damphair سپتون نیست. ولی انصافا اگر می خواهند جریانات جزایر آهن رو تمیز در بیارند باید هر سه برادر رو بیارند. ولی حاضرم شرط ببندم نقش یکیشون رو به آشا گریجوی می دند.
   دست من بود Rodrik the Reader رو هم میاوردم تو سریال :))

 19. بر طبق خبرها (سایت winteriscoming) مثل اینکه این کاهنه ای که اشاره کردید، یک کاهنه معمولی نیست. بالاترین کاهنه یا کشیش محسوب میشه تو فرقه روشنایی. تو سریال قراره بالاترین رتبه را یک زن داشته باشه (تو کتاب یک مرد بود)
  به کمک تیریون و واریس میره تو اداره میرین، گفتگو جالبی هم دارند با واریس

 20. ضمن خسته نباشید به مدیران و نویسنده های سایت ، سوالی داشتم پیرامون خرید کتاب های نغمه آتش و یخ.اونطور که شما گفتید نشر ویدا این کتاب ها رو ترجمه کرده.منم دنبال ترجمه ای هستم که “کمترین” سانسور ممکن رو داشته باشه.خواستم ترجمه ای که چنین مشخصه ای رو داره بهم معرفی کنید.آیا از همین نشر ویدا خریداری کنم بهتره یا مترجم دیگر.مجددا تکرار میکنم که شرط ” حداقل سانسور” برام مهمه.

  تشکر

  • یه سر به سایت http://www.winterfell.ir بزن. کتاب اول و دوم ترجمه خانوم سحر مشیری و کتاب سوم ترجمه بچه های سایت کاملا رایگانه. کتاب چهارم هم در دست ترجمس و البته رایگان نیست. از نظر سانسور هم تقریبا از همه جا بهتره ولی یه جاهایی از صحنه های *** سانسور شده. من که از این ترجمه خیلی راضیم.

 21. In past TV seasons, casting calls frequently gave the names of major characters who were going to be introduced. Apparently fearing that this was leading to too many spoilers, however, starting with Season 6 HBO did not actually include the names of characters in their casting calls, only aliases and descriptions – though several of these descriptions are specific enough that the identity of the character can be discerned with reasonable certainty:

  A pirate who fits the description of Euron Greyjoy, the “Crow’s Eye”.[10]
  A father who fits the description of Lord Randyll Tarly, the Lord of Horn Hill.[10]
  A mother who fits the description of Lady Melessa Tarly.[10]
  A sister who fits the description of Talla Tarly.[10]
  A brother who fits the description of Dickon Tarly.[10]
  A priest who fits the description of Septon Meribald.[10]
  A leading actress with a traveling theater troupe.[10]
  High Priestess Kinvara.[10][11]
  A fierce warrior who fits the description of a Dothraki Khal, presumably Khal Jhaqo.[10]
  A large boy.[10]
  A 12 year old boy.[10]
  A 7 year old boy.[10]
  A Child of the Forest.[12]
  Qhogo, a Dothraki.[13]
  Akrat, a Dothraki.[13]
  Bower, a servant.[13]
  Lachlan, an outlaw leader.[13]
  Flynn, an outlaw.[13]
  Japeth, an outlaw.[13]
  Several members of an “outlaw band” of “broken men” raiding the people they once swore to protect – loosely matching the description of raiders and bandits in the Riverlands subplot.
  A legendary fighter who fits the description of Ser Arthur Dayne.[13]
  A Lord of a Noble Northern House who fits the description of a member of House Umber.[13]
  A Lord of a Noble Northern Stronghold.[13]
  A hunter.[13]
  A submissive maester.[13]
  A green recruit.[13]
  A sympathiser (1).[13]
  A sympathiser (2).[13]
  A sympathiser (3).[13]
  A housemaid.[13]
  A father.[13]

 22. اینا لیست کامل ترش بود! گویا سر آرتور دین هم تو فصل بعدی هست!!!!!
  این یعنی فلش بک به صحنه های مرگ لیانا!!! و تیوری معروف مادر واقعی جان اسنو!!!

  • اون مشخصاتی که از جنگجوی افسانه ای اومده به خیلی ها میخوره و نمیشه با قطعیت گفت. تنها گفته شده که شمشیر مشهوری داره و یک شوالیه واقعیه.
   یکی از لردهای شمالی به جان آمبر میخوره و این عجیبه چون توی فصلهای قبل بود و نیازی به بازیگر جدید نداره.
   اون یکی لرد شمالی هم امیدوارم وایمن مندرلی باشه.

   • سانسا و تیون اگه عاقل باشن مث برن و ریکون باید برن توی wolfwood که اگر به غرب برن به گلاور ها میرسن …..
    احتمال این بیشتره ولی بخاطر ریکون همه میگن آمبر ها ….. ما نمی دونیم ولی حتما شمالیا تا حالا یه اجماع پیدا کردن …. شاید امبر ها و گلاور ها که توی قسمت ۸ فصل ۱ مشکل داشتن متحد شدن بر علیه بولتون ها …… من کتابو نخوندم و بر اساس فیلم و نقشه ها صحبت می کنم ولی همه میدونیم که اشتارکها بر می گردن ……
    مدیریت: حذف کلمات رکیک. در صورت تکرار از ارسال کامنت منع میشوید

   • احتمال داره امبر عا به خاطر ریکون و هم این که حلد کتاب شاخی رو داره که اون داداش جان گنده هم یکی با همین مشخصات داشت

 23. کسی نمی دونه بانوی سنگدل تو سریال میاد یا نه؟

 24. نبودن جان تووو فصل شیش سریال صد در صد شده؟

 25. بله داداش نیستش .شاید دنریس هم نباشه .وبه طور قطع وقایع دیوار رو نداریم .برین هم احتمالا واسه پیدا کردن سانسا بره ریووران به نظر من تعوری جنا لنیستر از حضور مادر سمول تارلی بیشتره .اول بدلیل این که سفر سم از دیوار تا اولد تاون است وکارگردان با هیچ توجیهی نمی تونه کوتاهش کنه که وقت دیدن مادرشو داشته باشه دوم اینکه گفته پسر جنگجوعه ولی عاقل نیست این به مشخصات سر کلیوس فری هم میخوره.

  • پس کلا این ربطی به مردن یا نمردن جان نداره، خط روایت داستان عوض شده و داره ناگفته های کتاب پنجمو میگه.

 26. استنیس مرد یا نمرد مسعله این است!

 27. منم همین سوال رو دارم. آیا برین استنیس رو کشت؟

 28. سه تای آخری که دوران نوجوونی برندون ند و بنجن هستن!
  یورون رو بگو یا رندل تارلی!
  مردم از خوشحالی… :دی

 29. من کتاب نخوندم خود سریال و هم فقط یک بار دیدم بخاطر همین زیاد مسلط نیستم ولی یه جایی خوندم دنریس یه شب خواب میبینه یه نیلوفر ابی از یخ رشد کرده که میگن نیلوفر ابی نشانه لیانا خواهر ادارد و به جان اسنو اشاره داره که داره تو دیوار یخی هر روز قوی تر میشه و یه نظر هست که میگه میشه جان اسنو بچه ریگار و لیانا باشه و خون تارگریان داشته باشه چون ریگار عاشق لیانا استارک میشه و اونو میدزده و وقتی استارکها میرن دنبال لیانا یه بچه بهشون میدن و ادارد اونو میبره خونه (چون ادارد یه جا میگه جان از خون منه فقط همینو میتونم بگم)(استنیس هم یه جا میگه ادارد ادمی نبود که به زنش خیانت کنه) پس وقتی بخوان جنازهشو بسوزونن دوباره متولد بشه مثل دنریس یه جا هم خوندم که ادارد صحبت از یه دروغ۱۴ ساله میکنه درست وقتی جان ۱۴ سالشه حالا وقتی جان میمیره چشمهاش تغییر میکنه(اینو دیگه دیدم) که میگن وارگ میشه شایدم میخواد بگه واقعا مرد چون وقتی انسان میمیره چشمها واقعا تغییر میکنن

 30. یک سوالی برام پیش اومده تو این سریال که صحنه های خفن داره و حتی زنان با مرتبه ی بالا ه
  چون ملکه به صورت عریان نشان داده شده پس چرا سانسا استارک از این مورد مستثنی شده مثلا اون صحنه ای که رمزی وحشی کثافت. داشت یه کارایایی میکرد….. لطفا جواب بدید

 31. من اتفاقی سری دوم این لعنتیو دیدم بعد اولشو پیدا کردم بع نهصد بار تا اخر فصل پنجمو دیدم فقط یه نتیجه گرفتم
  اخرش جرج مارتین لعنتیم میمیره قصه با پایان باز تموم میشه
  اونم اینجوری
  سانسا حاملست
  تیون زیر بار بچه هه نمیره;-)
  دنریس رهبر دوتراکیا شده داره حمله میکنه
  وریس و تریون دارن دفاع میکنن از قلمرو باد اوردشون
  برن استارک کلاغ شده
  جان اسنو عضو انجمن برادریه مث اون اسگله هی میمیره زنده میشه
  سگ شکاری زندست.دنبال اریا میره اون ور اب
  سمول تارلی میره پی اتینا
  تالی هنوز زندست.اونم برای انتقام خارزاده هاش پامیشه با شونزده نفر سه قسمتو معطل میکنه تا سلاخی شه
  و….
  ادامه اکتشافات در فرصتی دیگر
  راستی اوشا با ریکون ازدواج میکنه اخر مالک وینترفل میشه…..
  برن استارک هم کلاغه دیگه چی انتظار داریم.والا
  روانیه این نویسندهه
  یکی بهش نمیگه اخه استنیسو چرا بلک واتر نکشتی یه فصلو خراب کرد
  شوخی بودا.دوستان عزیز بدجور سر کاریم.این یارو اخر طرفداراشم میکشه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*