خانه > پادکست > عدالت ملکه: قسمت سوم از فصل دوم پادکست وستروس

عدالت ملکه: قسمت سوم از فصل دوم پادکست وستروس

12418

با سلام خدمت همه دوست داران رادیو پادکست وستروس

با یه قسمت جدید دیگه مهمون گوشهای شما دوستداران نغمه های یخ و آتش و بازی تاج و تخت شدیم. در این قسمت ما کلی چیز جدید داریم براتون :

اول از همه به این میپردازیم که تو یک هفته گذشته چه خبرهای منتشر شده.
دوم به نکات اپیزودیک قسمت سوم سریال بازی تاج و تخت میپردازیم

سوم یه بخش جدید داریم در بخش پادکست وستروس اونم پاسخ به سیوالا شما دوستان هست، یعنی اگر سیوالی در خصوص سریال و حتی کتاب دارید که نمیدونید چطوری باید به پاسخش برسید فقط کافی زیر این پادکست کامنت بذارید و ما هم به شما جوابش خواهیم داد.

نظرات و پیشنهادتون هم فراموش نشه که ما بدجور منتظر نظرات شما هستیم خیلی کمک میکنه به ما که بهتر بکنیم کارمون رو.

۳ دیدگاه

  1. بیصبرانه منتظر پادکست قسمت ۴ هستم “زیباترین قسمت سریال” ..این قسمت دوستان فوق العاده فوق العاده و زنده کننده دنریس نبرد اگان فاتح زنده کرد! …”اسم اون نبردش یادم رفت! که خیلی بهش اشاره میشد در دشت های باز بود … ممنون میشم اگه شباهت این ۲ نبرد از خاندان تارگرین اگان فاتح ودنریس توضیح بدید

  2. ماهان عزیز ، اسم اون نبرد که بهش اشاره کردی دشت آتش هست که یک طرف لشکر اگان تارگرین و خواهر/همسر هاش و سه اژدها و از اون طرف دو سپاه متحد لنیستر از غرب و گاردنر از ریچ رخ داد. اون تنها نبردی بود که اگان فاتح هر سه اژهاشو به میدان آوورد و تقریبا تمامی لشکر دشمن رو به آتش کشید که طی اون خاندان گاردنر به طور کامل منقرض شد.
    شباهت این نبرد با دشت آتش اینه که هر دو تقریبا در همین منطقه بودند و تو هر دو هم یه طرف لنیستر ها بودند. تو نبرد اول یکی از خواهرهای اگان نیزه به شونش میخوره و زخمی میشه، اینجا دروگون زخمی شد.

  3. سلام دوستان لنیستر به ما بپیوندید به بزرگت ترین و اولین جامه لنیستری ایرانی به ما بپیوندید تا روی تارگرین ها و استارک ها رو کم کنیم:
    https://t.me/TheLannisters

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*