خانه > اخبار > اخبار سریال > یک صحنه مشترک تورمند و برین از بازی تاج و تخت حذف شده است!

یک صحنه مشترک تورمند و برین از بازی تاج و تخت حذف شده است!

اگر شما یکی از طرفداران «برینماند» هستید، این خبر برای شما خوشایند و آزار دهنده خواهد بود، آماده هستید؟ با توجه به صحبت‌های کریستوفر هیوجو، بازیگر نقش تورمند، سکانس‌های مشترک او و گوئندولین کریستی، یا همان برین از تارث، از سریال حذف شده بود. خب، صبر داشته باشید. هیوجو در مصاحبه‌ای با دیجیتال اسپای این مسئله را مطرح کرده بود. با توجه به صحبت‌های وی، در قسمتی از سریال او یک مونولوگ کوتاه با کریستی دارد که در انتها از پخش حذف می‌شود.

« اتفاقات زیادی بین تورمند و برین می‌افتد، اما همه آنها حذف شدند، زیرا بیش از حد به نظر می‌رسید، به نظر من تصمیم درستی در این زمینه گرفته شد، هرچند سکانس‌های بامزه‌ای بودند. »

جان بردلی و هنا موری، بازیگران نقش‌های سمول تارلی و گیلی هم در مصاحبه‌ا‌ی با دیجیتال اسپای، در مورد سکانس مورد علاقه‌شان که در آخر حذف شد، اینگونه گفته‌اند :

« من سکانسی را که در آن گیلی در مورد وایت‌واکرها صحبت می‌کند، خیلی دوست داشتم. کاراکتر من یه مونولوگ جالبی در اینباره داشت که در نهایت حذف شد. به نظر من یه پیش‌زمینه‌ی دوست داشتنی بود، زیرا همه‌ی ما به راحتی فراموش کردیم گیلی چه مسیری را پشت سر گذاشته است، و اینکه درک و فهم او از این مسئله بیشتر است، که به نظر من داستان جالبی بود. این سکانس برای گیلی چالشی با احساساتش بود، زیرا او را به زندگی در دنیای کرستر برمی‌گرداند. »

ما مطمئن نیستیم همچین سکانسی در کدام پخش از فصل پایانی ممکن بود اتفاق بیفتد، اما به نظرم سکانس جالبی می‌شد.

ایزاک همپستد رایت هم در مورد سکانسی می‌گوید که برن و تامن با سلاح با یکدیگر به صورت تمرینی مبارزه می‌کردند، اما در نهایت این سکانس حذف شد. این سکانس در واقع مربوط به اولین کتاب، در مجموعه‌ی نغمه‌ی یخ و آتش است.

شاید روزی این سکانس‌های حذف شده، منتشر شدند و ما هم آنها را دیدیم!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*