خانه > اخبار > اخبار سریال > امیلیا کلارک و لنا هدی به آکادمی Motion Picture Arts And Sciences پیوستند!

امیلیا کلارک و لنا هدی به آکادمی Motion Picture Arts And Sciences پیوستند!

 

آکادمی هنر و علوم، که رای برندگان جوایز آکادمی اسکار را دارد، به اعضای خود ۹۲۸ عضو اضافه کرده است، که از تعداد ۷۷۴ نفر سال قبل، پیشی گرفته است. آکادمی از حرفه ای‌های هر حوزه ای دعوت میکند. برای مثال، کارگردانان، سینماتوگرافرها و طراحان لباس، اما مثل همیشه درصد بیشتری از این جمعیت، شامل بازیگران هستند، که در این جمعیت سه عضو از بازیگران معروف بازی تاج و تخت نیز حضور دارند. لنا هدی (در نقش سرسی لنیستر)، امیلیا کلارک (در نقش دنریس تارگرین) و پدرو پاسکال (در نقش اوبرین مارتل).

 

از زمان کمپینی که علیه رفتار نژاد پرستانه در اسکار (#OscarsSoWhite) در سال ۲۰۱۶ به راه افتاد، آکادمی به دنبال  متنوع کردن اعضا و گام‌های مهم خود در این راه، به صورت رسمی اعلامیه هایی هم صادر میکند.

?️اعضای خانم سال ۲۰۱۸ :
۴۹ درصد کل اعضای جدیدالورود.
۳۱ درصد کل اعضای آکادمی.

?️اعضای رنگین پوست سال ۲۰۱۸:
۳۹ درصد کل اعضای جدیدالورود.
۱۶ درصد اعضای کل آکادمی.

و امیلیا کلارک و لنا هدی هم عضوی از این بانوان تازه وارد هستند، که البته تعجب آور است هدی تا به الان عضو نشده بود، از فیلمهای بازمانده روز، پاک سازی و مجموعه ۳۰۰ تا نقش برجسته‌ی او در مجموعه بازی تاج و تخت. همچنین این دعوتنامه عضویت در آکادمی، به موفقیتهای فیلمها هم بستگی دارد.

دیگر کسانی که در این لیست قابل توجه هستند شامل، میندی کالینگ، دیو چپل، دیزی رایدلی، هانیبال بورس، جی‌کی رولینگ، کن جونگ و از وست ورلد هم ایوان ریچل وود میباشند.

نود و یکمین مراسم جوایز آکادمی سال آینده، خیلی قبلتر از آنکه فصل جدید منتشر شود، خواهد بود و کار این اعضای جدید را در این مراسم شاهد خواهیم بود.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*